Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeventeV

    senior tag

    válasz PR0JECTNR56 #946 üzenetére

    Egyetertek veletek. Az elejen valahogy nem allt ossze nekem ez a jatek. Nem volt rossz, de valahogy az elso resz szolidabb csomag volt. Jobban osszeallt az egesz. Mondjuk ezen szerintem rengeteget segitett az early access es Paul Coleman.

    Erdekes, hogy pont az elso resz palyai kellettek ahhoz, hogy kideruljon mennyi mindenen javitottak az uj reszben az elodhoz kepest.
    De azok a franya amator bugok, amiket meg Pumba leirt nemreg, azok nem kellenenek mar.

    Amit sajnalok, hogy nem tartottak meg Nicky Grist-et, vagy nem raktak bele 2 navigatort mint a Dirt 4-be. Phil Mills mula stilusa nem jon be. Mar kezdem megszokni, hogy elobb mondja a kanyar erosseget es utana az iranyt, de a "This stage was tough, but it felt fast" mar az agyamra megy. Meg, hogy az elejen bemondja elore az elso par kanyart. Hol vannak a WRC Evolution szintu "I hate this fucking stage" szeru beszolasok. A Dirt 4-ben legalabb annyi info jott, hogy ha utkoztem az elozo szakaszon akkor van e baja az autonak, vagy sem.

    A harmadik szezont pedig varom, mert azzal lenne igazan teljes a csomag. :)

Új hozzászólás Aktív témák