Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz FireShadow #627 üzenetére

    Hát igen... a Cintiq 12 nagy előrelépés volt a Wacomnál, mert végre sikerült kezelhető méretre zsugorítani a monitort, és végre befér egy tábla vastagságába... A Cintiq 12 tényleg nem vastagabb, mint egy hagyományos Intuos3 tábla. Emlékszem, mikor 7 éve először került a kezembe egy akkori 15"-os Cintiq. Az volt az első széria, ami már igazán használható volt....
    De az is egy próbálkozás volt csak, a mostani Cintiq monitorok annyira mások... nekem bejöttek.

    A Cintiq 12-vel nekem csak annyi gondom van, hogy kicsi a képernyő mérete, dehát látva a 12"-os notebook-ok (ld. Apple) népszerűségét, azért ez a méret egyre elfogadottabb.

    Én nagyon szeretném, ha az Intuos3 digitális rajztáblákba a jövőben be tudnának épülni ezek alapban. És úgy érzem, ettől már nem vagyunk messze. Ha megnézzük a plazma és az LCD tévék elterjedését, én még néhány évet adok magunknak és ez lesz a standard. Egy A4 méretűre bizony én azonnal lecsapnék.

    Arra figyelni kell, hogy már ebben is van konkurencia (a múltkor egy olaszt néztem meg egy római kiállításon, de azoknak még van mit fejlődniük :)

    Azt jó, ha tudjátok, hogy a Tablet PC-kben például 10-ből 9-ben szintén Wacom szenzorok működnek. :D

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák