Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Stewie Griff #1439 üzenetére

    Nincs A4-ben Wireless tablet a Wacomnál. Csak egy termék van, az a Wireless Pen Tablet, ami kb. A5 méretű, 4:3-as képarányú. És igen, be lehet állítani szélesvásznú képernyőhöz is!

    Előnye: nincs vezetékezése. Hátránya... nem igazán tudnék mondani. Talán azt, hogy a védőfóliája plexi. Cserébe viszont cserélhető, ami a Bamboo-ról nem mondható el. Tehát ezt a táblát - az intuos4-hez és az intuos3-hoz hasonlóan fel lehet újítani későbbi eladás előtt. És mivel egyedülálló módon nemcsak a rajzfelületet, hanem a teljes tábla felületét befedi a plexi, ha kicseréled, nincs az az ember, aki csak úgy ránézésre megmondaná, hogy használt a tábla (persze a tollon, meg a tábla alján azért ez majd látszik, bár a tollat is lehet cserélni... :) )

    Pontosság kérdésében: relatív: mert a Bamboo-ban ugyan több érzékelősor van, de ezt úgysem fogod érezni a gyakorlatban, mint ahogy az Intuos4-nél sem lehet érezni, hogy pontosabb a Bamboo-nál azért, mert több érzékelő van benne (mondjuk az Intuos4 tábláknál a rajzérzet azért a topon van a spec. toll és a felület kialakítása miatt...).

    Ha kicsit több pénzed van, akkor inkább vegyél egy Intuos4 A6-ot (párezer forinttal drágább csak....), vagy egy nagyobb Intuos-t.

    Ajánlataim:
    - Wireless Pen tablet ár és leírás: [link]
    - Intuos4 A6 tablet ár és leírás: [link]
    - Intuos3 A4 kiárusítás (márciusig ez volt a csúcskategória!): [link]

    Azt tudom felajánlani, hogy bejössz, megnézed egy wide monitoron, hogy mennyire zavaró neked a 4:3-as felbontás, vagy a tábla beállítás után. Gyakorlati tapasztalatból tudom mondani, hogy ekkora méretű monitornál a kezed meg fogja szokni azt, hogy ellipszist rajzol és kör jelenik meg a képernyőn... Annyira pici lesz ugyanis az aránykülönbség, hogy nem zavaró. Egy 30"-os wide monitornál persze már ez nem lenne igaz :)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák