Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fisha

    őstag

    Sziasztok!

    ZTE F668-as routerem van a digitől. A netes leírások alapján elvileg tudna ddns-t és dlna-t. Nekem mindkettőre nagy szükségem lenne, azonban a felületére belépve nincsenek ilyen menüpontok. Ezeket a Digi tiltja? Lehet valahogy engedélyezni?

    Előre is köszi a válaszokat.

  • Fisha

    őstag

    Sziasztok!

    Látom, páran már pedzegették a témát, de megoldást nem nagyon találok. DIGI vs Valorant. Optika van behúzva egészen a szobáig, ahol egy ZTE GPON-ból jön ki a net. Erre megy egy saját router, szóval a digis eszköz bridge módban üzemel. Probléma: Valorantban folyamatosan egy meccs alatti 700-1500-as packet lossal küzdök. Esténként különösen rossz, napközben általában valamivel jobb. Egyszer bejelentettem, mókoltak valamit az eszközbeállításokon, mintha egy leheletnyivel jobb lett volna, de még mindig elkeserítő.

    Van bárkinek bármi ötlete, amit meg lehetne próbálni? Gondolkodtam, hogy kérem az eszköz cseréjét, de elég halványan hiszek benne. Esetleg valami VPN-es ügyeskedés? Vagy bármi ötlet az ennél pontosabb diagnosztikára, amivel már jobban lehet a digit nyaggatni? Sajna a Valorant server ip-k nem publikusak, így még csak kézi hálózati teszteket se tudok csinálni. Közben meg nagyon szeretem ezt a játékot, de emiatt elköltözni azért nem fogunk. :)
    C terv: van a környéken upc (voda) koax is? Lehet, hogy azzal jobban járnék?

    Előre is köszi a segíséget.

  • Fisha

    őstag

    válasz tudi13 #106401 üzenetére

    Egy ideig magában használtam, majd saját routerrel. Mindkettővel gond volt/van. Természetesen kábelen lógok, szóval wifi se zavarhat be. Mikor együtt játszunk haverokkal, akkor gyakori, hogy a digiseknek van bajuk az ország bármely tájáról, míg a többieknek nincs, így a server oldali problémát is kizárnám. De érdekes módon azért a digiseknek se mindig teljesen együtt van bajuk, előfordul, hogy egyikünknél rossz a másiknál jó. Szóval azt gyanítom hogy vannak valahogy rosszabb útvonalak a kiszolgálásnál. Esetleg ha valakinek lenne abban tapasztalata, hogy ez megállapítható-e ip-ből?

    Dragon3000: hát sajna ilyen szintű, konkrét játékban tapasztalható problémával soha nem fognak szerintem foglalkozni. 1millió Manyikának jól megy közben a netflix. Problem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák