Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz viktorhu #92054 üzenetére

    Ja szintén zenész itt is...
    Ilyen 30éves friss anyukák írják hogy mióta T-re váltott szárnyal a wifi is, sosem volt hiba és még a TV adás is szebb... Kedvencem mikor tegnap valami 25éves kiscsaj beírta hogy 7éve van T-nél és eddig 1x volt kimaradás :D Ja mondom kis naív a többi 30-ról meg nem tudsz mert éppen akkor nem voltál otthon és nem használtad :)
    Aztán beírom ezeknek hogy csókolom én 24/7-ben használom a DIGI FTTH-t és július 28 óta 3x volt eddig hajnali karbantartás (látom a logból) szóval lehet nagyobb rálátásom van akkor engem fikáznak hogy mit védem a román sz@rt :D
    Ezek akiknek örökké bajuk van mind 3ezer forintos 10éves fing routerrel szórakoznak, 10éves laptoppal wifin és szidják a szolgáltatót mindig... Tudom mert tucatnyi helyen jártam segíteni és mindig kiderült hogy 95%-ban user hiba miatt volt gond.
    Amikor pedig DIGI hibája volt mert valami eszköz döglődik akkor meg azért volt user hiba mert mindegyik vár a szomszédra hogy majd az bejelenti és így hetekig senki se jelenti be és DIGI-nél meg nem tudnak arról hogy x lépcsőház y switch végét járja

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák