Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz ToM2oo4 #91602 üzenetére

    Volt már róla többször is szó. Az nmhh jelenlegi állásfoglalása szerint nem lehet csak a garantált sebességen szolgáltatni. Pont ezért próbálták a panaszkodót az nmhh mérőkészülék felé irányítani.
    Aki pedig az emlékeire hagyatkozik, az igen nehezen lövi be egy régebbi gép hálózati képességeit. Ahogy a digi is jelentősen magasra állítja a mércét, mivel az a hardverigény csak közvetlen pppoe tárcsázás esetén jelentkezik.

  • Dragon3000

    veterán

    válasz ToM2oo4 #91602 üzenetére

    A garantált sebesség, az aminek szinte mindig meg kell lennie, most nem tudom, hány százaléka az évnek, amikor akár neted se lehetne, de ez most lényegtelen is. Te mint előfizető nem a garantált sebességre szerződsz, így a szolgáltató nem teheti meg, hogy mindig a garantált sebességet nyújtja és soha nem megy a meghirdetett sebesség. Régen még fttb esetében volt egyszer ilyen gondom, garantált fölött volt, de épphogy, először le akartak rázni, aztán közöltem velük, hogy nem a garantált sebességről szól a szerződés és ha szarnak bele, akkor tovább megyek. Érdekes kijött a szerelő, először nézte a laptopjával és saját felhasználójával, közölte, hogy minden rendben, megkértem, hogy nézze meg az én adataimmal is, na ott jött a fekete leves, épphogy 300 felett ment a net, pár perc telefonálgatás után újra mértük és jó lett, azóta se volt vele ilyen gondom. Az nmhh állásfoglalását is elolvashatod, ahogy woodworm írta.

    A mobilnetet kár idekeverni, persze, hogy 0 a garantált, mert eleve nincs 100%-os lefedettség.

Új hozzászólás Aktív témák