Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz MasterMark #65272 üzenetére

    1. igaz 2. hülyeség
    2. miért hülyeség azért mert itt nem egy valamilyen vásárolt eszközröl van szó , hanem arról amit a szolgáltató kiad ráadásul alapjáraton router modban,. majd pont olyat küld ami csak brdige-ben tud 940-et router-ben csak 300-at

    minden más ra amit nem szolgáltató viszki igaz mind kettö állitásod , de itt 1 fontos tényezőt nem vettél figyelembe hogy a szolgáltató router modban küldi ki a 21h-s ont-ket nem bridge-ben.

    (#65273) Celtis
    én azt meg értem de akkor ne akarjon gyors internett se olcson. valamit valamiért.
    kábelnélkül nem lesz gyorsnetje, amugy meg ha a t-home bevan kábelezve amelet elfér az optika de ezt már te is irtad ,
    értem nyugatot meg minden, de jo mondjuk nyugaton lasabb a nett mint keleten kivéve ahol van google fiber, keleten gyorsabb a net románia japán korea honkong, csak párat emlitve.

    de itt az van hogy ha fejlödni akar és 21.sz internet sebességet akkor bevállaja ha nem akar akkor töknyolc fizethet havi 10e-ret t-home-nak.-

    amugy is ha marad digi-nél optikával hosszutávon megtérül akár a földben bevitel és majd bent rejtet kábelezés is. mint powerline wifi trans okkal baszakodni, ugye utobbi kettönél x évente cserélni kell mert elfognak hallni, az powerline-onként 15e transmiterenként megint 15e , hosszutávon megtérül akár a földmunkás akár a légkábeles vezetékezés .

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák