Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atapi

    senior tag

    válasz McLaca #3803 üzenetére

    akkor kezdjük Angliával.
    http://www.broadband-deals.co.uk/
    http://www.e4s.co.uk/docs/internet-service-providers.htm (ez az oldal már kicsit elavult, ha a részletekre kattintasz, kb mindenhol volt már áremelés)
    pár internetcsomag az olcsobbik végéről. találsz köztük olyat, ami 3500Ft-nak megfelelő összegért korlátlan 30/20Mbites csomagot kinál?
    kb 15fontért (ha nem az első pár honapos kedvezményt, hanem a tényleges havidijakat nézzük) kezdődnek az upto 8megás adsl-ek, amiket bekötnek, aztán megy amennyivel megy, gyakran még korlátos is. szoval a termék minőségbeli jellemzői rosszabbak, de legalább drágábbak. akkor hol van az az árszinvonal amit emlitettél?
    mellesleg upc 10/2 nete 6k huf, ami kicsit drágább, kicsit jobb. t-home 8megés adsl kb 7k huf, ez kicsit valoban drágább az ottani elérhető legkedvezőbb ajánlatoknál, de ha hozzáveszed, hogy ez korlátlan, akkor már nem olyan kiugro az ára, sőt vannak hasonlo árfekvésű, és drágább csomagok is.
    szoval én tényleg nem látom, hogy agyatlanul felül lennének árazva a magyar netek, ellenben arrafelé sem digi árak a jellemzőek.
    akkor hogyisvanez?

    üdv

  • Aranytaltos

    csendes tag

    válasz McLaca #3803 üzenetére

    Pld drot-net fizet, és tudok még egy két cégről de ez nem publikus. Sőt vannak lakásszövetkezetek és társasházak akik minima kérnek havi 10-est + arámot azért hogy egy nyamvadt antenna felkerüljön a tetőre és onnan lássák el a házat szolgáltatással. És sok helyen megfordultam és sokszor torkollott kurva anyázásba egy közgyűlés amikor be kívánt települni akit képviseltem mert amit ott kitaláltak azt nem voltunk hajlandók kifizetni és amikor kérdeztem mi a helyzet az UPCvel vagy éppen náluk lévő szolgáltatóval akkor kezdődtek a t. tulajdonosok részéről a minősíthetetlen megjegyzések. Lehet hogy nálatok ez fel sem merül mert a KK vagy vezetőség az elérhető alternatívák növekedését és árak csökkenését látja benne. De és ezen túlmenően sem magyarázkodni sem minősíteni sem reagálni nem fogok. Én ismerem mind két végét a dolognak és igen vannak érthetetlen és abnormális esetek. Pld láttam úgy szétvert lépcsőházat UPC T-Com, DIGI részéről hogy azt velem akarták rendbe tettetni (mivel csinálok ilyeneket) mert a kivitelező erre nem volt hajlandó, de a szolgáltatás kell. Amikor szerződést kötötték a KK-val basztak erre oda figyelni, mi merre menjen és hogyan. Volt olyan hely ahol az átfúrásokat sem vakolták ki, szép látvány.

    Nem ertek mindenhez de vannak olyan reszek amihez jol

Új hozzászólás Aktív témák