Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #33337 üzenetére

    hajnali 4-kor gondolom 14előfizetőre kevés a 2,5/1,25 gigabit és nem lehet 900megabitet sem elérni végig 5-600körül mértem néha 800-at... aha igen nagyon életszerű hogy abban az időben a többi ex 100-as portos aki most is max 100/100-at kap, szintén szénné járatja a netet amikor nekem nem sikerült 100/100-as csomagban hiszen nincs kinek feltölteni éjszaka... akárhogy számolom 14 előfizetőből 12 max 100-as és 2 van gigás LAN-on amiből az egyik én vagyok az ONT-n.

    DonMaster mit lovagolsz azon hogy az optikai szakasz van bedugulva? ki a f*ck mondta hogy a kábelről beszélek ember? az optikai eszközökön van túlterhelés valahol ha 900megabitet sosem lehet elérni hajnali 4-kor sem. persze tudom megint jössz majd a szokásos dumáddal hogy 14előfizető van az ONT-n csak kérdem én hajnali 4-kor is 14-en szúrják a torrentet masszívan ?

    a vasárnap este 42megabit feltöltésemet már nem is említem, gondolom az is azért volt mert mindenki otthon izzította a gépet és orrba szájba seedeltek órákon át amiért egy lépcsőházba 42megabittől többet nem lehetett feltöltésre mérni. biztos velem van a baj hogy megfordult a fejemben azért nem megy jobban mert az ONT előtti részen elfogy a kitudja hány másik lépcsőházzal közösen használt uplink...

    amúgy ilyen esetre van a DIGI-s szerelő száma aki majd ránéz hol lehet a gubanc én csak jeleztem nem mindenhol 940megabit van éjjel nappal és erre mások is számíthatnak. persze 500forint már csak a különbség az 500 és 1000-es csomag közt annyit megér próbaképpen.

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák