Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Gézengúz #21273 üzenetére

    ja, az úgy más tészta, én úgy gondoltam, hogy kap valaki 100-as netet a router wan portjába, és azt szórja ki azon routeren wifi útján, arra csatlakozik egy 2.4 GHz ellenoldali wifi modul, és azon kapcsolaton nem lesz meg teljes sávszélesség, tehát wan <-> wlan irányról van szó, nem pedig két wifi eszköz közötti hálózatról.

    Flashget; 150 lakásos panelben vagyok, tehát rengeteg idegen hálózat adott, a 2.4 GHz telített, alig találni megfelelő két csatornát, az 5 GHz kevésbé problémás, alig használják néhányan.
    a tl-wdr3600 teljesen beszórja nekem 5 GHz sávon is bő 50 nm lakást, még mobiltelefonnal is mindenhol jó a kapcsolat, több falon keresztül is.
    még csak 94 megabit/sec környékén kapom a 100-as netet, de 2.4 GHz sávon már az sem teljesen okés, 5 GHz sávon maximálisan átjön, illetve maradt is még tartalék a hálóban, több is átfér(ne).
    a tl-wr1043nd v1 3 * 3 dBi antennás, és 3*3:2 mimo képes, a v2 pedig 3 * 5 dBi antennás és 3*3:3 mimo képes, ha a jobb mimo képesség nem is jön ki, mert ritka hozzá az azonos képességű ellenoldal, a jobb antennák többnyire megmutatkoznak azért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák