Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz zsolt501 #17981 üzenetére

    gondolj bele ahova bevitték az FTTH-t és van DIGI meg UPC is :D
    mit gondoltak 120/50megabit menni fog 9ezerért? :D
    most hogy DIGI odavert szerintem jobb is ha adnak hasonló csomagot vagy inkább húzzák ki az optikát meg az eszközöket és vigyék olyan helyre ahol nincs konkurencia.
    amíg DIGI-nél 80/25 volt a max úgy még bevállaltam volna a 120/50-es FTTH-t na de most? :D

    gre3nwar
    meg fogsz majd magad is lepődni ha bejön az 500-as csomag...
    hidd el napi szinten jelen vagyok az ilyen oldalakon ahol nagy forgalmat bonyolítanak
    mikor betolom a cuccot ott pislog 3-4megabájtos lefelé sebességgel és nem akar sehogy se jobban jönni
    a kedvencem mikor kiteszik a hétvégi F1 futamot fullHD-ban ami 8-10GB alsóhangon és ráugrik egy seederre mondjuk 8-900letöltő atom sebességgel és 3-4órán át senkinek se fog lejönni hiába van mindenkinek sok száz megabites letöltés. mire lejön nekem is általában 2-3x már fel is töltöttem
    ezért írtam hogy felesleges kapásból a gigabites csomagot kérni mert a végén magad is rájössz hogy semmi értelme nem volt
    youtube-on pláne semmit se fog jelenteni, a felhővel meg ne gyertek állandóan mert ott is sok helyen limitált a speed, én egy fájlküldős oldalon dobok át 2gigás cuccokat ismerősnek (wetransfer) de valahogy nem látom hogy gyorsabb lenne 50megás feltöltéssel mint 20megabitessel

    front3r
    volt már akinél 200/50 van de ők optikás részen laknak és ott értelem szerűen a GPON miatt eleve adott a lehetőség már most a gigabites csomagra is :B

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • Flashget

    félisten

    válasz zsolt501 #17981 üzenetére

    én nem is értettem miért pakoltak be a házunkba 2009-ben..meg se térült nekik szerintem az eszközeik árai.
    néha jön egy eltévedt vándor tőlük és hiába riogatom azzal, hogy biza azokkal az értékekkel, árakkal, kötelező hűséggel 1 üzletet sem fog kötni nem hisznek nekem ;)
    hallottam már nagy ordibálást is mikor valaki így zavarta el őket..hetente ilyenkor 2-3 ügynök is megjelenik teljesen feleslegesen, most meg aztán végképp értelmetlen lenne. ;)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák