Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz adika4444 #63528 üzenetére

    szóval Asus AC66U B1 2018-as gyártmány (hardverker)

    nagyon masszív router, tele van bordával ugye mert a 2magos 1GHz-es Broadcom SOC azért tud melegedni, 128MB flash és 256MB RAM amiből nálam úgy 192MB szabad masszív torrentezés mellett is

    1043ND V2 után 1 nappal
    speedtest max 941megabit volt szóval hozza amit kell
    torrenten még nem volt alkalmam SSD-re maxra kihajtani de tegnap délután 112MB-ot mértem SSD-re töltéskor
    amúgy meg Merlin fut rajta szóval hőmérsékletet látok
    meg minden beállítás baromi jó TP-Link után
    az tényleg elég fapados sajnos a Merlin meg eszméletlen mire beállítható
    LED-et 1 kattintás kinyomni rajta és nincs plafon világítás

    wifire meg ég és föld a kettő
    TP-Link 13-as csatornán 53nm panelban max 30megabitet tudott annyira tré zajos a környék
    ezzel szobán belül 50-55megabitet hoztam LG G4 telóval speedtest méréskor
    a legtávolabbi részen TP-Link-nél volt 5-10megabit
    ezzel ott még majdnem 25-30megabit van stabilan

    az AC wifi az meg szenzációs
    szobában 240/180megabit telefonnal
    legtávolabbi részen meg 100/80megabit még mindig van pedig az 2panel fal már

    úgyhogy jó vétel volt és azóta kapja a torrentet 500 szálon de nem nagyon izgatja
    mellette melóztam is ami feltöltési sebességet kíván nálam, persze itt sajnos csak éjszaka van 220megabit felfelé napközben inkább 50-70megabit de torrent mellett (limitált sebesség) azért jól megy
    RAM van bőven
    2PC 1 notebook 1smart TV LAN-on meg 5 okostelefon wifin és 193MB szabad RAM úgyis van
    a lényeg hogy B1-et vegyél a régit nem szabad

    egyedül annyi hogy melegebb mint a TP-Link de kit érdekel hogy 73fokos a SOC az sima ügy
    meg ehhez igencsak minőségi adapter jár a TP-Link 3év után már néha nekem újraindult, lehet kezdte az adapter a végét járni :U

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák