Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz DonMaster #33034 üzenetére

    köszönöm a megtiszteltetést hogy kihasználhatom az internetet...
    mostanság 200-ból kiestem mert meló miatt nem tudom 0-24 járatni hiszen kissé fullad csúcsidőben a feltöltés és nincs meg külföldre a 25-30megabit akkor meg akad a stream
    illetve mostanság nincs mit tölteni
    amúgy 200-ban voltam 100/50-es csomaggal tavaly nyár óta minden hónapban szóval akkor az 50-es csomag többet tolt fel mint most a 109megabites ami hétvégén meg csúcsidőben bedugul sajnos mire meg újra csutkán menne már nincs kinek tölteni éjszaka ugyebár

    július 1-től 1000/200 lesz, meglátom az mit ad
    remélem nem haragszol ha nem kapcsolom ki a laptopomat és 0-24-ben használom az internetet rajta ha már ki van fizetve és a DIGI ilyen kedves hogy ilyen gyors sebességet ad ilyen szuper áron

    DarkGubi
    19. ker. DIGI-nél nekem 5perc alatt megvolt a módosítás
    100/50 hűségmentes csomagról kértem 1000/200-ra módosítást
    kicsit tanakodtak hogy melyik árat kaphatom mire én modtam hogy 5ezres árat legyenek szívesek mert az ÁSZF szerint a régi csomagot már nem adhatják június 1 után.
    felhívta a főnökét az is 6700-at akart adni de jelezte neki hogy hivatkozot az ÁSZF-re aztán mondta a főnök hogy utána kérdez ennek de a nő ezután azt mondta hogy nem tart fel engem tovább beírja az 5ezres árat hiszen már másoknak is megadták előttem így értelem szerűen nekem sem tud mást.
    kinyomtatta az új szerződést rajta 5ezres ár, aláírtam, kaptam július hónapra 1300-as kiegészítő csekket és csókolom.
    ONT-n vagyok kábelezés gigabites tehát már csak bentről kell tolniuk egy profilmódosítást és kiderül mennyi az annyi :K ha veled kekeckednének te is hivatkozz ezekre vagy ha akkor sem akarják engedni akkor fogyasztóvédelem és NMHH szavak talán segítenek még :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák