Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    Szevasztok! Update:
    Frissítettem (volna) a hálózati kártya driverét, nvidia nforce netvwork controllerrel hasítok. 50-es verzóhoz van jó régi lemezem, azzal nyomtam eddig. A legfrissebb a 65-ös verzió lenne, de ekkor elszállt az internetem 720-as hiba miatt, nem tudom a gépet regsiztrálni a hálózatom. A Digi 1272-es számát 4-ből 1X el tudtam érni, és mondtam a gondot. Az avast és a hálózati kártya drivere meg az oprendszer vonatkozásában van egy hiba, de főleg az Avast miatt - mondta a csaj tegnap. Majd ma reggel a csávó is a telefonban. Többen panaszkodtak digis gondokra, és az Avast egy jellemző hiba, a 720-as hiba az eredménye. Windows-t kell újratenni, ez a standard művelet. Eddig megvagyok, lássuk, mit teszek
    Frissíteni nem tudom a hálózati kártya driverét, marad 50-es verzió. Avastot nem teszek fel- egyelőre...
    Szóval van ilyen hiba manapság, de a gondom még nem biztos, hogy megoldódik, most töltöm le a játékomat... ha a Digi nem bírja, és megszakad a netem, telefonos segítséget kérek megint

    /magas a pingem? Igen, magas, de az országban sok helyről sokféle kapcsolattal, digivel is simán nyomják a srácok a simraceway nevű játékot. A hiba az én készülékemben van. Lehet gáz, hogy nem friss a driver?/

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák