Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pille69

    tag

    válasz Gymnova #10065 üzenetére

    Egy pár hete a szomszédban állítgattam egy Philips tv-t. A pontos típusszámát nem tudom megmondani, talán 100 ezer körül vette a szomszédasszony Karácsony körül az extrem digital-ban. Számomra elég bonyolult volt a menüje, persze ez szokás kérdése. Ebben a tv-ben van DVB-C tuner, gondoltam beállítom neki a digitális csatornákat. Ezzel a tv-vel a beállítás során két problémám merült fel:
    1. Sokáig babráltam, de csak úgy tudtam beállítani, hogy konkrét frekvenciákat adtam meg. Elég sokáig tartott, mert rá kellett jönni, hogy lehet programozni a tv-t. Mivel frekvenciatartományt nem tudtunk neki megadni, ezért egyesével kellett a frekiket bepötyögni, meg persze azokat a neten ki is kellett keresni. Egy közel másfél óra alatt meg is oldottam az egészet. Az új csatorna automatikus keresését be lehetett kapcsolni, gondolom mindig jelezi neki a tv, ha jön egy új.
    2. Ez egy LCD tv, a képe számomra nem jött be. Annyira, hogy egy fillért sem adnék érte. A digitális, meg az analóg között nem volt nagy különbség. A kontúrok nem voltak meggyőzőek, a színe és a fénye sem volt figyelemre méltó. A több mint egy óra alatt nem tudtam beállítani egy számomra elfogadható képet. :(

Új hozzászólás Aktív témák