Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hb000

    aktív tag

    válasz rocket #8498 üzenetére

    No, a válaszokból már látszik a probléma lényege. Én a felsoroltakért nem akarnék fizetni, de ha csomagban lennének, nem is lennék rákényszerülve. Az előtted írók másik négyért adnának pénzt. Ha meglenne az a "kiemelt" csomag, akkor abba mondjuk beleraknák a te négyedet, meg bordi10 másik említett négy adóját 2000-ért. Te azt mondanád, hogy ez így drága, mert csak négyet nézel és az miért nem lehet külön csomagban feleennyiért. Jó, lenne tehát bordi-féle prémium csomag, meg rocket-féle prémium csomag 4-4 adóval. Erre jönne gizike, hogy neki kell gizike-féle, mert őt a cc-t, az mtv-t, az axn hd-t, meg a spektrum hd-t akarja nézni és nem akarja mindkét prémium csomagot megrendelni 2000-ért, amikor csak négy adót néz.
    Emiatt azt gondolom, hogy egyfelől igazatok van, de én még olyan szolgáltatót nem láttam, amelyik ezt a csomagozást tisztességesen csinálta volna. Meg lehet nézni a lehúzós szolgáltatók csomagjat (t, upc), tipikus eset, hogy beleraknak max 2 érdeklődésre számot tartó adót és mellé 4-5 szart. Sőt, a fenti példa alapján még jóindulatot feltételezve sem oldható meg tökéletesen a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák