Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz trec12 #51190 üzenetére

    Itt írtam tegnap, hogy én is rosszul emlékeztem az eredeti terv és a törvény nem egyezik.

    [link]

    Sokan fizettünk a hűségidő lejárta után olyan csomagot és árat, amit már nem forgalmaztak.
    Többet fizettem a régi csomagért, mert az árak csökkentek, de a régi ügyfél korlátozva volt.
    Elő kellene keresnem a régi számlát, a 100-as csomagom olyan néven volt, ami a weboldalon már nem volt.
    Váltani meg azért nem lehetett, mert a régi ügyfél nem köthetett újabb hűségszerződést.
    Tavaly október 24-től újra lehet hűségszerződést kötni, ha a régi lejár.
    A banknál is olyan nevű csomagban vagyok, ami másnak már nem áll rendelkezésre.

    Én sem vagyok jogász, de a félkövérrel kiemelt rész egyértelmű.
    Olvasd lassan, bontsd részekre vedd ki a magyarázó szöveget és érthető lesz.

    „(6) A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.

    Elő kell venni a hűségszerződést és az apró betűst is át kell olvasni, mit írtam alá akkor, amikor ez a törvény már hatályban volt.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érted, akkor már elavult.

Új hozzászólás Aktív témák