Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0dl

    addikt

    válasz bopeti98 #44976 üzenetére

    "ezen a közeljövőben nemigen lehet már javítani"
    Ebben én nem vagyok kompetens, jósolni nagyon nehéz, különösen a jövőre vonatkozólag.
    "Detektív bt vagy mi meg Egymás szemében szerű"
    Ezeket nem láttam, és azért bele szoktam nézni mielőtt véleményt alkotok róla. Színvonal nem nagyon lehet a barátok közt, vagy az éjjel nappal budapest szintje alatt, de ettől persze lehet, hogy senki sem nézi. Én alapvetően a színvonalat bíráltam, de ez nem feltétlenül szokott összefüggést mutatni a nézettséggel.

    A gagyi csatornák szaporodásának én sem örülök, csak én az rtl csatornáit szemernyivel sem tartom jobbnak. (de tudom, hogy itt egyéb szempontok is szerepet játszanak)

    Ami viszont érdekes, hogy ezek a gagyi napi sorozatok, tulajdonképen a maguk módján zseniálisan vannak megcsinálva, hiszen tömegeket szippantanak be, és tesznek függővé. Ismerek egyébként nagyon értelmes, és olvasott embereket, akik teljesen rá vannak kattanva egy-egy ilyenre. Olyan ez, mint mikor az ízfokozótól nem tűnik fel, hogy ipari hulladékot etetnek a tömegekkel. Üzletileg sikeres, társadalmi stb. hatása borzalmas.

Új hozzászólás Aktív témák