Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41152 üzenetére

    http://digi.hu/tv/csatornalista/kabel
    van opcio analog /digitális választási lehetöség, jah hogy olvasni luxus, béreslsz aDigitöl boxot ha nem akkro a Digitális ért nem fizetsz elö csak a z analog ért pont ahogy ászf-ben levan riva, és ahogy ha nem fizetsz box-ért nem jár a minöségi digitális szolgáltatás ergo ha hivod szerelni a digitális kiszálását álitanak ki , elelnben ha bérelsz boxot akrko válalják a minöséget is, jah hgoy havi 200ft drága hát ez van.

    ajénlom figyelmedbe ezt is
    http://digi.hu/kabeles-media-eszkozok-konstrukcioi

    feltételek cimszo van pár szerintem neked szánt uj dolog benen amivel nem vagy tisztában.

    azt hogy nem tudod megkülönb9ztetni hogy 1 csatorna ami mondjuk : eurosport
    amiért a szolgáltato fizet és te emg neki hogy nézd ezt a csatornát, de azért a szolgáltatonak semmi köze, hogy ezen a eurosporton ne legyen többet nfl . semmi köze a szolgáltatonak.

    analog ért fizetsz ha nem bérelsz boxot, igen ászf-et kéne olvasgatni.

    a kép amit linkeltél a kis 4 soros szöveges.

    elemezzük
    1. sor.
    kiválo kép akár HD-ban is. ez igaz

    2. sor
    hd és sq minöség is az applikácioban ez is igaz

    3. sor
    net+tv elöfizuval jár az applikácio ez is igaz

    4.sor
    onlone müsor ujság ez is igaz mindig megy az applikácioban.
    nem tudom de szerintem félre értettél itt valamit mert itt a digi applikáciorol vna szo amit mobilon androiodon tudsz nézni nem pedig a digitális tv-zésröl.

    digi sd-nél féynévekkel jobb az iptv :D vicc kategoria. öszevisza pakolj a 3:4-et 16:9-et az iptv felvétel is nagy kalap szar, mi az hgoy reklámot is felvesz, minöség Digitöl igen féyévekre van még akkor is ha FHD-ra van álitva abox iptv-nél van öszehasonlitási alapom mivel az is van itthon sajna. szovla tudom miröl beszélek. sorozat felvétel az oké hogy itt könyebben megvalosithato de evvel kifujt a dolog. ha kell mint irtam rasbery pi + külsö vinyo + usb-s dvb-c tuner és csö levan tudva a dolog. kb 1orás programozás hogy megird hozzá utána belitod mit vegyen fel és felveszi enyni. nem értem neked ezt a sok milionyi problémádat,. vettél egy szar boxot vagy mit és itt problémázol persze a tv legyen jo vegye fel a müsort mert ha már fizetsz tv-ért akkor ne netröl keljen letöltened what???
    ha már fizetek érte akkro nem felveszem a müsört hanem emgnézem ha nem érek rá akkro letöltöm netröl és emgnézem nem értem ezt a nagy problémát, mivel neked nem az a bajod hogy a tv lenen szar vagy az epg hanem az hogy nem tud elöre felveni ugy ahgoy azt meg szoktad a szutyok iptv-nél ami remélem soha nem lesz Digi-nél.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41152 üzenetére

    Jajj nálad vannak gondok azt sem tudom miről írsz de hogy nem a témához kapcsolódik az biztos....Nos a gyengébbek kedvéért ( igazából csak a te kedvedért mert csak te nem értetted ) nem a Tv amit mást kell venni nem az az eszköz :D hanem kell egy boxot venni ami 20-30.000 Ft ahhoz külső HDD 15-20.000 Ft meg pár kábel. ezek azok az eszközök amik a többi szolgáltatónál nem kellenek.

    még ehez anynit hogy, miért???
    Iptv-nél kapsz foygaszt áramot is 0-24-ben + a tv is
    Diginél nem kell semmi ha tudja a tv akkor csak a tv foygaszt minek kell boxot és hdd-t venni nem értem???
    nem szükséges box ahoz hogy azt amiért fizetsz hogy nézhasd a tv-t azt megkapod box nélkül is. söt mobilon is nézheted,

    várj többi szolgáltatonál nem kelenek???
    t-home-nál iptv box-ot kell bérelni adnak hozzá kébelet. havi /tv-hez van bérleti dija és max 3 tv-re lehet használni. jah várj, bérleti dij havi 870ft /tv

    diginél lehet 10tv-n is nézni
    de számoljunk, t-home hoz képest sporolsz havi legalább 5e ft-ot

    nah most 1x kifizetsz 40e-ret és havonta sporolsz 5e ft-ot akkro az nálam kijön ara hogy 8 honap alalt akarom irni után már csak sporolsz a T-home hoz képest, ahol 5-e ft-al többe kerül és havi 870ft 1 box, ami 8 honap alalt az 8x870ft ami 6960ft de 2évre levettittve ez T-home nál eszköz : 24x870 az 20880ft
    Diginél eszköz amit vettél 40e ért az havi 5e sporolás a t-home hoz képest azaz 24x5e ft - 40e box ár az 2év alalt 80e ft sporolás.

    szoval milyen eszköz drága aminél 80e megsporolsz 2év alalt vagy amelyiknél enynivel kevesebbe vagy???

    ha már eszköz.

    de még ha a Digi saját eszközét nézem az havi 300ft 24x300 az 7200 ft
    t-home hoz képest ez 20880-7200 ft megsporlást jelent. /tv/2év ami 13680ft/2év/tv sporlás a Diginél a t-home hoz képest
    szoval melyik eszköz drága amelyiknél szolgáltatotol bérled és cserébe 2év alalt 13e meg sporolsz vagy amelyiknél saját eszközöd van és meg sporolsz 2év alalt 80e ft-ot

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák