Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz zsolt501 #31097 üzenetére

    Nem értelek félre csak le írtam a törvényi kötelezettségének eleget tesz azzal, hogy a honlapon 30 nappal korábban kirakja a változásokat. Amilyen hevesen tudnak fb-ra írni azzal a vehemenciával már most megnézhetik a február 1-től érvényes csatornakiosztást is.
    Régebben még EMKTV néven semmilyen tájékoztatást nem adtak csak azt vettük észre ami addig sztereóban szólt az már nem úgy szól vagy csatornák kerültek ki és kerültek be anélkül, hogy bármiről is tudtunk volna, kapták is az akkori hatóságtól (a sok feljelentést követően) a büntetéseket. Ekkor még törvény nem írta elő a 30 napot..aztán elkezdték a számla mellé berakni a változtatásokat majd jött ez a 30 napos rendelkezés, azóta a honlapra rakják ki a változtatásokat.
    Ha a törvény azt írná elő, hogy kötelező a számla mellé vagy e-számla mellé mellékelni a változtatásokat akkor megtennék, de nem ezt írja elő.
    Én nem őket védve írtam ezt csak a tényeket. Jelezni kell a hatóság felé, hogy ez így nem megfelelő tájékoztatás az előfizetők felé a cég részéről. Anno a sok feljelentés hatására változtak a 72 órás javítás, a 30 nappal előre jelezni kell a változtatásokat, internetnél a kötelező min. sebesség stb.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák