Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyema

    csendes tag

    válasz atesz117 #2752 üzenetére

    Nem is szokott panasz lenni, Persze ehhez sok minden kell. Főleg tudnija kell az efinek hogy mit is szeretne. Ne nekem kelljen már kitalálnom hogy hova kéri a netet vagy a telefont. Sokszor kimegyek a címre kérdem hogy mit hova szeretne... erre a válasz hogy hát ő még ezen nem is gondolkodott... (három hete volt rá) - Kiépítem úgy ahogy ő kéri, erre 2 nap mulva benn van az üszin (sipákodik) azzal a szöveggel hogy nem jó helyre raktam a telefont!!! A munkalapokra minden esetben ráírjuk "kötés kérés szerint, kár nem keletkezett" Ha valóban nem volt! innentől kezdve... csak a szerelő jóindulatától függ hogy át lessz-e alakítva a rendzer.
    Volt már hogy megkérdeztem egy fúrásnál, -itt fúrhatom? vagy olyan is volt hogy az efi kérte hogy itt vagy ott fúrjak, OPPSZ ott volt a villanyvezeték. Ha kérik megcsinálom, ha nem írok egy jegytzőkönyvet hogy mi történt és aláíratom. Olyan is volt hogy nem kérte a helyreállítást majd Ő megcsinálja, aztán mikor nem birta megcsinálni akkor bejött az üszire és verte a palávert. Volt mivel megvédenem magam. ráírtam a papírra az eseményt az efi aláírta innentől kezdeve mosom kezeimet. A kolléga ezeket nem tette meg, innentől kezdve az efinek van igaza!

Új hozzászólás Aktív témák