Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kwisatzh

    senior tag

    válasz zichie #17497 üzenetére

    Oks, tudom, hogy a többi szolgáltatós részére válaszoltál a kérdésnek, mert a digis jövős része értelmetlen volt nyilván.
    De egyébként én meg értelmeztem a kérdést, hogy a digi és a többi szolgáltató mit fog csinálni a jövőben. Kijefene tudná ezt most???? :W :W :W

    Nálam is megjelent a kódolásra utaló ikon majdnem az összesnél keresés nélkül is.

    [ Szerkesztve ]

    [moderálva]

  • csiki52

    tag

    válasz zichie #17497 üzenetére

    nem csesztek el semmit a 3 superone -nél nincs kodolás és nem is lesz ugyanis a törvény nem kodolást ir elő hanem leválasztást a programcsomagrol és adófizetési kötelezettséget amit a szolgálatónak kell fizetnie hogy ezt az előfizetők felé hogyan oldja meg és hajtja be / kb előfizetőként 10ft / ez a szolg . dolga.
    a digifilm-et is elég egy másik csomagba helyezni magasabb dijkategóriába. a kodolás többe kerül és nincs értelme
    a HBO-t szerződés irja elő és kodolva is kapja
    nincs elegendő box ami van az is alkalmatlan szinte mindenre értem ezalatt a román időt semmi firmware frissités stb.../volt alkalmam tesztelni /. igy sokáig megoldatlan lesz , a hálózata nagy része a diginek alkalmatlan a kodolt minicsomagokhoz igy jo darabig igy marad
    minden csak találgatás. ha akarta volna már rég megtette volna

    jobbak ma saját boxok akinek szüksége van rá abbol is a drágábbak és ez a tv re is igaz.
    a drágább tv a jobbak képminőségben is tudásban nem a digit kell szidni
    a csatorna kivételek az összes szolgáltatónál igy müködnek a minőségük sem jobb nagyok sok összehasonlitási alapom van és volt a gyakorlatban / helló digital , hello hd. upc. t-home. és IPTV.
    örüljünk a diginek ezen az áron ezzel a minőséggel és választékkal. de lehet fizetni mindenért külön pl még a visszatekerésért felvételért havi + 1000ft ot.
    sorolhatnám.... igazsagot egy szolgáltatónál sem lehet tenni kinek ez kell kinek az kell. pl nekem egy sport csatorna sem kell még sem teszem szová. nem vitát nyitnék hanem rávilágitani hogy lehet szolgáltatót váltani aztán 3 honap mulva megint mert az se jo. /siránkozás a discovery-ért stb/ a fórum legyen végre szakmai és nem nyafogás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák