Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz Kwisatzh #10381 üzenetére

    5x beszéltem az ügyfélszolgálattal és nem hajlandóak kijönni. És nem fogom eröltetni hatodszorra is mert én könnyen vitatkozóra tudom fogni. Segghülyék ülnek ott bent akiknek fingjuk sincs az egészről, de mivel ez a rohadt STB nálam van s azon jó így nem akarnak kijönni. És a gond az hogy nappal amikor kijönnének akkor meg nem lenne hibajelenség sem mivel csak este jön elő nálam is. És így még képesek lennének rámhátékázni is esetleg a kijövetelt ha akkor sem lenne hiba....

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

  • yotzo

    csendes tag

    válasz Kwisatzh #10381 üzenetére

    Elhiszem, hogy reszedrol korrektnek tunik, azert ne koltsd el minden megtakaritot penzedet meregre.
    Nalam is pont ugyanez volt a hibajelenseg, 778 es 786-on kockasodott _az_egyik_ tevemen a jel. Kozvetlenul bele dugva a kabelt, ugyanugy kockasodott, mint eloszto utan. Regebben teljesen jol mukodott.
    Megirtam a diginek ezeket, szepen kifejtve a frekiket, a teve tipusat, es amit te se olvastal el: ugyanott ugyanazzal a kabellel masik samu teven (b550) teljesen jok ugyanazok az adok.
    A digi valaszat nem minositenem, leirtak az altalanos, mostanaban leggyakrabban feszegetett problemara a valaszt: hogyan allitsam be a tevet, hogy lassam a kozszolgalati adokat. Koszonjuk Emese, szovegertes egyes ala.
    A kert vizsgalat miatt azota se kerestek meg, ha nem mult volna el a hiba, akkor feszegetnem a temat, de igy hagytam inkabb a francba.

    BER ingadozasrol: nehany masodpercig tok 0, jelerosseg 100%, majd egyszercsak bever egy 4-10 koztit, kep-hang szetesik. Ismeros talan 2370HD-vel regebben ugyanezt tapasztalta, fw frissites utan elmult a hiba. Nalam ugyanez, fw frissites utan vol-nincs hiba. Termeszetesen lehet, hogy nem a teve a hibas, de az is biztos, hogy a wf-frissitestol megjavult. Az is lehet, hogy maskepp bufferel, vagy kevesbe erzekeny azota az errorokra, nem tudom.

    Samsunghoz fordulni ez alapjan ugy velem nem volt annyira valosagtol elrugaszkodott otlet, kulonos tekinetttel arra, hogy az en tevemhez is _majdnem_ letoltheto volt uj fw, kereseskor hozta, hogy elvileg van 1db fw file, gyakorlatilag a letoltesi oldalukon mar nem volt, mashonnan vadasztam le.
    Probaltam talalni 2333hd-hez is, sajnos sikertelenul.

    Most nyilvan tul sokat irtam, es az alairasod alapjan most nagyon szenved szegeny igazsag :)

    /Erzes szerint barhova lehet sok nagybetut es rengetek kerdo vagy felkialtojelet behelyettesiteni, vermerseklettol fuggoen :)/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák