Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz totyax #5620 üzenetére

    A "neked se azt a fejet vitték" csak egy csaló duma, ugyanazt kapod, csak így még fizetsz is érte. Sok pitiáner szerelő csal így ki pénzt az emberektől... Az meg, hogy egyszerre tudsz H-s és V-s csatikat nézni, önmagában is érdekes, mert ugye a fejben válasz polárt, nem igazán szokása egyszerre két poláron dolgozni, hacsak nem twin fejet kaptál, de akkor meg nincs köze a két beltéri polárváltásainak egymáshoz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Dízeles

    aktív tag

    válasz totyax #5620 üzenetére

    By
    Régebben ide a fórumba hetente beirogattam milyen minőségben fogható nálunk a digi .
    Kértem másokat is ,hogy tegyék ezt de nem volt foganatja .Az elgondolásom az volt esetleg kiderül miért van probléma a digivel bizonyos helyeken.De most hogy olvasom a hozzászólásodat beigazolódott a gyanúm .A gond az a szerelés és beállítás miatt adódik.
    Az én rövid digi szerelési történetem a következő.
    Üfsz hívása ,1 hét múlva kerestem egy szerelőt ,összefűzte a beltérit a saját műhelyében beálította a csatikat ,az antennán beállítota a dőlést,papírokat áláírtam.
    A tetőre én magam egy délelőt alatt elkészítetem a tartó póznát ATOM stabilra,antenna fel,beltéri jelszint alapján elforgattam az antenát , szint 80 minőség 98.Rogzitetem az antennát.
    Mindenképpen elkell mondanom a szerelő nagyon korrekten és szakértelemmel állt az ügyemhez. :R
    Ez 2007-12-07.-én volt .Azóta nyáron két napig hiányzott néha pár csatorna, valamint a cartoonetwork volt néhány napig román vagy és angol nyelvű.
    Ja persze néha kockásodik heti pár alkalommal csatornától függetlenül.
    Nem vagyok a magam és a pénzem ellensége lehetne t-sat os műholdas vezetékes internettes vonalas telefonos 3 mat fizet ócson Tré onlányos bazinánk DE NEM .Hiszen hol voltak mikor az ég zenget...
    A internet "szolgáltatatás" alapján nincs jó véleményem róluk.Emitelből Tréonlány lett fetöltési sebességünk 125 helyett 80-90, néha meg semmi .Szóval csiriviri rózsaszin szolgáltató mely a számla mellé fél kiló reklámanyagot küld .Gondolom ez nem igazán környezet barát hozzá állás.
    Szóval Digi & AGP for ever. :P

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

Új hozzászólás Aktív témák