Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz gabber01 #6014 üzenetére

    Ez a mindenki más is azért nem nagyon valós szerintem.
    Nem éppen újdonság a lvl skálázódás ilyesmi játékokban és igazából normálisnak is tekinthető.
    Lényege, hogy igen is fejlődj mint karakter/build és ne arra alapozz hogy majd felszintezed magad és csak szint alapján eltaposol mindent.

    Emlékszem amikor megjelent Borderlands 1 és nem skálázott max szintre mindent sztori után/end game szinten pont ezen ment a panasz a hivatalos fórumon mert így semmi értelme max szinten lenni amikor mindent le lehet lőni egyből illetve farmoláshoz is negatív ha nem skáláz rendesen a játék. 'alacsonyabb szintű geart kapsz,stb'

    Én amúgy pont ilyesmi gondba ütközök most Sorcival mert nem sietek és mindent megcsinálok.
    LvL 42 vagyok most és még ACT II-ben járok és a fő sztori szálas küldetések meg bizonyos zonák a szintem alá skáláznak és alig kapok valamit onnan aminek értelme van. 'meg hát elég könnyű is így még T2-őn is'

    Árral kapcsolatban meg egyetértek azokkal akik szerint ez nem drága egy ilyen játéknál, ha csak 1x akarod végigvinni akkor igen drága de ez egy ARPG amit sokan több évig játszanak több 100 akár 1000 órákkal úgy meg bőven megéri.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák