Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RohamBilly

    kezdő

    válasz reelc #96538 üzenetére

    Nem kell nagyon aggódni amiatt, hogy olyan sok fog jönni belőle, kizárólag a gear tökéletesítésére lesz csak alkalmas a dolog .

    [link]

    Az esélyeket jól mutatja be ez a vidi, a srácnak 1000-ből 3-at sikerült craftolni, amiből 2 haszontalan a számára. Ha ezt alapul veszitek, akkor 10-15ezer craftból jöhet össze ezek alapján egy full gear, ami 12 vagy 13 item fegyótól függően.

    10e craft az 250000 DB és 500000 fehér, kék, sárga mati. Csak a DB-t összehozni, ha 500-at képes vagy lootolni óránként az nettó 500 óra játékidő. Ha napi 8 órát tudsz játszani, ez 62,5 nap. A mostani szezon 70 napig tartott.

    vagy ha az arány hihető

    ~333 reforgenál kaphatsz egyet, ha célzottan egy itemet pörgetsz. Ez viszont 16650 forgotten, 1665 bounty-s mati. A mati része az egyszerűbb, mert durván 105 kör, t13-as bountyval számolva, amit egy jó partyval 15 percezni lehet, vagy erős solo karival 30 perc alatt tartani, az nettó 26 vagy 52 óra. Ez is 3-5 nap alatt összejöhetne, de annyi idő alatt nem jön össze 16,6K forgotten :) csak ha olyanokkal játszol akik pumpolnak forgottennel, akkor ez a forgotten mennyiség is tartható, viszont ez azt jelenti, hogy semmi mást nem csináltál közben csak farmoltál.

    Ha rám hallgattok, akkor azt csináltok amit akartok, de ez az egész csak felértékeli az item shares, 3-4 fős játékokat azonos kasztokkal. 80-85-ös GR-eket le lehet hozni bármelyik kari típussal, 6-7 perc alatt, ez fejenként 70-80 leg/set item óránként. Ezt viszont csak azok tudják majd hatékonyan csinálni, akik nem sajnálják oda adni a jó cuccot az olyan társuknak, akik ki is használják azt. Itt már nem csak a random drop játszik, hanem az emberi tényező :)

Új hozzászólás Aktív témák