Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Vistaboy #92475 üzenetére

    En speciel egy seasont arra hasznalok, hogy "kimaxoljam" a karaktert, amennyire lehet, szoval en meg az ingyen set nehezitesnek sem orultem (na nem mintha nem lett volna meg pentek este a Chapter 4)
    Ladahely mar egy fokkal nehezebb, mint elozoben (bar mar megvan)
    Nekem mar csak a Guardian van hatra, de oda a T13 rift 4 perc alatt, nem olyan gyors moka. Solo 75-tel is vannak meg gondjaim (solo 72-nel tartok)
    De attol meg nagyon nem all meg az elet a Guardian utan. 4-es GR metaba valamennyire belefer a WD, bar ahogy a Leaderboard-ot nezem, a dps monk hatekonyabb. Ha mar 100-as partik kesobb stabilan hozhatoak wd-vel is, akkor is boldog leszek, es omleni fog a paragon. Jo lenne 1500/2000 fele vegezni, meg mondjuk egy solo 80-85 lenne a vegcel zarasig. (Bar nem tudom, meddig fog vinni a lelkesedes)
    Eddig mindig sikerult ket (vagy tobb) karaktert inditani seasonban, most megprobalok csak erre fokuszalni.
    (Bar mar filozom egy support barbaron masodiknak ;] )

    Azert ahogy nezem mar kicsit finomodtal az evek alatt, de meg mindig probalod csokonyosen a sajat utadat jarni, ami persze nem baj :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Vistaboy #92475 üzenetére

    El kell szomorítsalak, a T13 nem ad igazán számottevő XP-t. Még mindíg 4-5x több XP jön azonos szintű GRből. P1000-re akkor van esélyed, ha menni fog GR80-90 farmolás, mert annál alacsonyabb GRben P800tól már csak elhanyagolható XP szerezhető, annyira megnő 1-1 szintnek az XP követelménye.

Új hozzászólás Aktív témák