Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Gorneck #85495 üzenetére

    engem most mocskos modon nem erdekel a szoftkoros gr100000 style gaming... jelenleg DB-t farmolok patch utanra nagyuzemben NSHC-n es T6-T7-en oda sem kell neznem mert olvad minden nagyon fun es ha disconnect van vagy barmi gebasz akkor kb a pok lecsap mindenkit :) (szal kicsit immortal is)... csak gondoltam meg talan lehetne kis kakaot kipreselni a pokbol, hogy feljebb tegyem a T8+... legyen tobb xp/ora :)

    szerk: dargelot, koszi!
    "It does empower the Spider Queen summoned by the first bonus, effectively boosting her damage from 800% to 7200% per tick."
    majd holnap tesztelem akkor (most 24-ben vagyok, csak agyaltam kicsit) :)

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • dargelot

    senior tag

    válasz Gorneck #85495 üzenetére

    Értelek, hogy nem erős szett s nem ér semmit a jelenlegi Zuni és Helltooth mellett, DE láttam olyat aki Arachyr settel 60+ GR-t ment, s nem hiszem, hogy itt a ph! fórumon minden wd build ki lett vesézve ami eltér a mainstream-től, mert őszintén már a tököm ki van, hogy ha akasz valamit D3-ban akkor rád van erőltetve 2 set és válasz. Ezért is keresek alternatívákat amik ha nem is erősebbek, de egy bizonyos szintig el lehet menni velük, s nem mellesleg élvezetesek. Egy mezei gamer, mint én úgyse lesz sose toplistás, most is amióta megjelent a 2.3 azóta 2-3szor mentem GR(59) és azóta semmi.
    Anno 2.2ben only dart wd volt a nyerő, jómagam horás buildel mentem, oksa mindenem átpörgettem +poisonra, meg as-re, áttettem az anci dartos bököt, minden kész volt. 1 GR szintet nyertem velem meg -50% élményfatort.
    1szó mint száz quinn fentebb linkelt videója elmondja a lényeget. Ha akarsz valamit akkor van 1-2 út, ha valami egyedi skill-t akarsz használni akkor le vagy korlátozva 1 fegyora vagy 1 slotba 1 bizonyos item fog kelleni, s így pár skillt nemhogy a top 1000 nem fogunk látni, de a játékból ki is vehetnénk. Nekem ez megássa a játék sírját.

    Szerk.
    (#85498) Deftyyy

    Nem az AMD hibája, hanem a blizz/Diablo-é. Egyszerűen nem bírják a szerverek. 1-2 kasztra/skill-re nagyon allergiásak, ezért is nehéz egy 4fős rekordot dönteni, mert 5ből 1szer nincs csak lagg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák