Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gyuri27 #8000 üzenetére

    30%CHC-val 10ből 3 ütés crit? Jófajta karaktered lehet..
    Nekem amióta 30% felett van legalább az ütéseim fele crit összességében..
    mióta meg 40% fölött van azóta meg ujujuuuj..

    Nem értem...ha olyan jó az a gear akkor miért nem pakolod össze?
    INT+VIT+AS...ez ma már nem kerül semmibe

    "Pedig akkor is jobb cuccai voltak"

    Több volt a DPS-e? Ezért jobb a gear?
    Mert ha a defje meg a resije volt több akkor kétlem hogy őt összecsukták míg téged nem...a DPS meg nem minden..

    "Játszani se láttad"

    Kérdem újra...miért kéne látnom?
    Egy normális karakter úgy épül fel hogy tudjon sebezni de ne is halljon meg..
    Ehhez ugye kell a mainstat, némi as nem árt (ha sok van az se baj), de kell még chc+chd hogy ne a fegyver alapsebzésével kelljen operálni mert az magában elég hurka, hacsak nem valami orbitális kétkezes van nála, de az meg ugye lassú..
    Ehhez kell még némi HP, ugye allresi és az armor sem árt+ ha megoldható egy kis LOH vagy LS nem jön rosszul, főleg 100K DPS felett..

    Neki ebből a sok sok statból van 3..mainstat, AS és HP...
    Az hogy a gyerek a gearje hiányosságait tudja kompenzálni ügyességgel, az egy teljesen más kérdés..
    A gearje ettől még nem lesz jó..
    És ehhez elég az adatlapját megnéznem...nem a srác ügyességét ócsárolom..ha azt tenném akkor kéne látnom játszani..vagy a gearje magától megy?

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gorneck

    titán

    válasz Gyuri27 #8000 üzenetére

    1szer volt ilyen, de ezt hallagtom tőled elég régóta. Kicsit unalmas már, hpgy őszinte legyek. Supportos WDm volt mindig, 0 resivel, 0 HPvel, 0 védelmi skillel. Amíg te szeretsz rohangálni szétriogatni az ellenet, addig én nem és nem is tok úgy játszani, de ezt anno kb 10szer írtam le neked.

    1, Ghostbomb nem állandó. Lassú a cast.
    2, Próbáld ki a spidereket. Folyamat critelnek (4/4).
    3, MPL5-6on boldogulsz a mobokkal 4 fős csapatban, akkor menni fog máshol is. És mivel oda debo gearje egy bazi nagy nulla így fikázom is. Sáska szart se sebez, a ghostbomb szintén...egyszerűen elfogy/lassú. Mindkettő kevés uberekhez.

    Ő kénytelen volt, ezt meglépni, mert magas plhez solohoz nem árt egy alacsony manaigényű build és mellé olcsó is. Némi chc, némi as...és egy olyan fegyó ami távoltartja a mobokat. Ő elmanőverezik a mobok közt és szépen lassan levadássza őket. Ezzel nincs semmi baj...de az a gear max az ő buildjéhez oké.

    Egyébként nem soloznál folyamat, mint vmi mártír, akkor nem itt tartanál.

    Gorneck#1239

  • vendingo

    veterán

    válasz Gyuri27 #8000 üzenetére

    Én Wd-el konkrétan rühellem ha szétmegy az elit, cseszhetem a macikat. Sokkal jobb, hogy egy full tár manával ostromlok 3-4 elitet egyszerre, mint össze vissza rohangáljak egyesével leölni őket.
    Eliteknél nekem soha nem fogy el a mana! meglátok egy pakk elitet, benyomom a rain dance-et és mire vége lenne a rain dance-nek már hulla az összes.
    Szerintem a csávó partyba az első elitné összecsukódik mp5-ön, aztán cseszheti a az AS-t.
    Nálam az ismerőseim nagy része tisztában van vele, hogyha körülöttem minden kék, akkor ott kell tartani az eliteket, mert az mindenkinek jó!
    Én kevesebb dps-el party-ba és soloba is simán nyomom az mp6-ot, ha van tank, ha nincs.
    Nem csodálom, hogy a csávónak annyi life van, mert fika resi mellé kell is, mert döglene az első mob-tól.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák