Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Sirandrish #7999 üzenetére

    LOL Játszani se láttad. A wd-vel se játszottál. Kérdés, hogy az okosságokat amiket leírsz honnan veszed.
    Mondok mást. Annó játszottam néhányat Gornival. Állandóan összecsukták. Igaz akkor nem ez az über gearje volt. De jól mutatta, hogy amig én haladtam a ratyi gearembe ő halt. Pedig akkor is jobb cuccai voltak. Azaz fogalmad nincs egyedül mit csinál egy wd. Azt látod, hogy mikor ketten tankoltok előtte mit csinál. Persze a kettőt nem lehet összehasonlítani.
    Majd ha az egód engedi nézd meg, hogy játszik. Akkor talán amiket leírsz nem tünik nettó butaságnak.
    Az eliteket meg azért kell széthúzni mert a nafta hamar elfogy. Persze ha legalább láttál volna solo wd-t játszani ezt is tudnád.
    Mint írtam a critikal hátránya az ami az előnye. 30% chc esetén 10 lövésből 3 critel. Ehhez vesszük még, hogy a chd értéke is max (azaz a is változik). Persze írtó nagyokat lehet vele sebezni, de ez mint írtam nem állandó mint az as.
    Az én véleményem az (soloban) kell egy közép út ahol van crit is és as is. 4 fős partiról nem tudok nyilatkozni. Az mondjuk nem is érdekel.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák