Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Edge #77780 üzenetére

    DelRasha meglepően erős. Csak úgy olvadnak a mobok. Partyban is hatalmas segítség pl. 55+-on egy all rune bubis verzió (ha csak a -25% less mob dmg-et említem).
    Ugye a bracer %skill dam-jával jóformán kitudod választani a bubi sebzés típusát. Több opció is van:

    Coldnál kapásból +10% dmg-et ad a ColdBlooded passzív. + Ancient Azure-al elég pofás.:)
    Arcan esetén belehet tenni a Temporal Flux-ot, kell a -80% slow sajna.
    És itt jön a dilemmal, mert az all rune bubi nagyon jó. De ha akarsz Crown of the Primus-t, akkor a metor cipőt le kell venni. De igazából akkora dps-t ad a bubi, csak úgy olvadnak a mobok, és egyszerre minden.
    Nekem ez jött be a legjobban: Cold bubi +ColdBlooded +AncientAzureWrath+ AllRuneSapi(Primus).
    ((#77768) Sirandrish: Állat ez a build.;) )

    Hát nem tudom hogy partyban nem-e jobb a Cinder+meteor shower. Ugyan úgy focus restriant, csak hydra (T&T) helyett Cinder van, és szórod neki vég nélkül a meteort. Szerintem nagyon pusztít. 1 bogyó 1 mrd, és ugye leesik 7. 55-ös GR lazán lement vele partyban. Látványosan meggyorsult a mobok hp-ja lefelé amint megjöttem a meteor esővel.:)
    Szólóban már más a helyzet, mert a mob tenger összegyűjtéséhez/megtartásához kell a Crown of the Primus, akkor viszont nincs Cinder. Vagy ez vagy az. Vagy mindkettő, de akkor meg nincs focus+restriant.
    Viszont van Convention. Az meg minimum +50% Dps, főleg egy jobb fajta. Ancient-nél a CHD pont annyit ad mint a sima +Dmg roll. Akkor már inkább az utóbbi.

    Crap SS-el tudtam csak kirpóbálni hydra buildet, de annyira nem volt meggyőző. Egy nagyobb Gr-ben szívesen megnézném hogy pusztít egy ilyen top SS + ideal AS break point-os hydra.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák