Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZeroSoul

    tag

    válasz granini #68037 üzenetére

    Előre bocsájtom, hogy segítő szándékkal írom a következő sorokat, nem akarok én senkit bánatni. :)

    Megnéztem a dps monkod, mert nem értettem, hogy ez hogy nem megy neked. 33-34 még sztem simán teljesíthető nem end-game gearben is. A problémák feljebb jelentkeznek.

    Serenity, Cyclone strike? Ezek semmit nem adnak a dpshez, sőt nagyot buksz rajtuk. Epifani+desert shroud sztem must have 60-70% os uptime tartható 40% körüli CDR el. + ad Spirit regent és 50% damredet. (ez unityvel azt jelenti hogy pl az én cca 19m tyúnkesszemből 72m lesz) ---> Isteni, a másik slot kicsit variálhatóbb attól függően hogy milyen cuccaid vannak.

    Opt1-->Ice climbers/BT cipő+öv+nyakas(ha ice)(3 as bónusz ó jee)+eye of peshkov --> Breath of heaven + spiritreges rúna
    Opt2-->Ice climbers/BT cipő+öv+nyakas(ha ice) és nincs eye -->itt játszhat az inner sanctuary például a +DMG es rúnával
    Opt3-->The crudest boots + mondjuk egy hellcat/bitching hour --> Mystic ally - Air ally (op spiritregen)

    Van itt nyilván még egy csomó kombó, a legnépszerűbbeket emeltem ki. String of Ears overkill. Melee dmg redut ad. No viszont ha már meleeben vagy akk tudod ütni, jön a LoH szal megint csak Overkill.

    Másik. Nincs dexes gemed, fejesben meg amethyst van.. o.O? megint csak egy csomó dmg-t buksz, persze hogy megölnek mert ANNYI defet viszont nem adnak, hogy kompenzálják a DPS kiesést.

    Leg gemeket nem látom, de gondolom gokok+teardrop kombó. A harmadiknak érdemes a phys dotost berakni a + AS miatt, vagy opció még a toxin a 10% dmgre. Ez főleg RGn tud jó lenni. (nem mellesleg az a 3500% poison dmg sem gyenge.)

    Passzívok. A beacon of Ytar+fejesben dia+gokok önmagában 40 körül jön ki ehhez jön még ami a cuccokon lehet. Az a 20% reduced elem dam önnmagában nem sokat ér. Az összes többi classnak a hasonló passzívjai valami extra bónuszt adnak. (barbi fury gain, crusa LpWS).

    Ha az FD-n nincsen LoH, az baj. Talán még azt is merném mondani hogy a 10% damból csinálj 20k LoH-t.

    Nem mondom, hogy az én utam a tökély, 35 nél én is elakadgatok (bár inkább dmg tekintetében, de néha azt érzem hogy a 310k hpm kezd kevéske lenni) de 33 >10perc nagyátlagban.

    [ Szerkesztve ]

    ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

Új hozzászólás Aktív témák