Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz schwartz #68035 üzenetére

    Sokkal szerenyebben az elvtarsnak.. vannak itten akik meg 40 alatt kuzdunk.. ;)

    Tegnap a haverom aki rendelkezik komoly D2 multtal (de sosem jatszott D3-at mert mar nincs ideje..) eljott megnezni mizu mostan. Hozzaerto kivulallokent az elso megjegyzese az volt hogy brutalis a kontraszt a T6 rift es a GR kozott. Mentem neki monkkal simat es utana feltakaritottak velem a GR34-et.. kozbe meg T6 bountyban az A4 warden fenyesiti a cipom, az a masik rare Hero mar elore tudja hogy tejjel cukor nekul iszom, es a vortex+firechain+frozen+illusionist perendi elit pakk pedig meghato arnyjatekkal szorakoztatott minket, majd unnepelyesen atadtak a naluk levo deszbreszt valamint ragaszkottak hozza hogy atvegyem az Act4-es uber kulcsot.. remek este volt.. :U :DDD

    (Aztan szolo GR34-ben unity-s monkkal 35M tafnesszel es 1.2 M dps-el full holy build vegigszoptam egy laza 20 percet, mert a riftet elbuktam mert nem volt mob ha meg volt leutottek, es aztan jott az a ritfboss akihez nemlehetkozelmenni.. - es ezen szamomra semmilyen life per spirit spend cucc nem segit.. l*fasz meg esti feny.. )

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák