Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReFleXx

    addikt

    válasz Sárpac #64283 üzenetére

    RNG ott lapul mindenhol, ;] de egyébként HC-n 2-3 hét alatt kiesett minden a WD-nek a Kukrin kivül.
    Meg van a petes wdhez a Rheno fegyó , Zuni set, minden szükséges plan, 3 !!! Tasker (Sc-n WD-re 1 esett csak), Mask of Jeram, Rorg, Uk. serpent, phys amu, phys SoJ, string of ears 28%-os
    Meg van a Jade harvestes WDhez is a full set, cold-os SoJ, cold-os amu, Sun Keeper (jobb mint amit SC-n talaltam) Quetz mask, minden. Nem mondom, hogy minden item maxos, de összességében egész jó rollok.
    Ennek ellenére nem tudnám kijelenteni hogy HC-n jobb a loot, mert haver ugyanennyi játékkal fele ennyit sem lootolt ki, nagy mák az egész.

    (#64284) _ocsisajt Azért nem kéne nyiltan reklámozni hogy HUDolsz ;] :P :C

    [ Szerkesztve ]

    2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sárpac #64283 üzenetére

    HC-n mindig is jobb a drop. Lehet nem ennyire mint írod, de ez természetes. Ha az "elhullásnak" anyagvesztés a velejárója, akkor kell az utánpótlás. Így megmarad a lelkes középréteg ott is (azaz kazuárok és lelkesebb karaktergyilkosok se kopnak ki.)
    Mindenesetre ez a hatszor jobb a drop nettó baromság így is. Az "új" karaktereken alapból is jobb a drop. SC-n is kiesett a full lightninges set a monkomnak pár nap alatt. A songoku mondjuk szivat. A barbárnak is veszett sok immortal és raekor esett. A wizardomnak 3 firebirdje van, pedig nem is játszok vele. :C
    MIndegy hogy játszok, akkor is van 3-4 legendary riftben óránként. Inkább több.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • oxox

    addikt

    válasz Sárpac #64283 üzenetére

    Mai dropp történet...nem wh nincs benne....belépek woodhoz...5perc múlva kiesik egy jade ruci...kérdezem van-e az már neki (int, vit, life)..azt feleli nincs még, modnom de már van.. este felmentem megint egy kicsit...esett még1, kérdezi wood, hogy nekem ezt kilóra adja????mondom neki, hogy leadtam a rendelést...akkor rendeljek már egy andariel helmet neki, mert a régi elhunyt wd-jén az volt, és azóta nem dobott neki....mondom ok...hirtelen azt sem tudtam melyik az a sisak...5perc múlva kérdezi, hogy na miesett neki...válaszolom andariel....erre linkel egy hulladék armort :)...rá kb 15-20 másodpercre én tettem fel neki a kérdést, hogy na mi esett....erre azt feleli armor.....erre én linkeltem neki egy szarvas helmet :) ;) 20% fizikai dmg szép statok...kicsit dilemmáztam, de erre várt régóta :)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák