Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz Jazz #47133 üzenetére

    A srácnak adok igazat szerintem is nagy kalap sz@r lesz, de ne legyen igazam.
    A blizz semmivel sem törődött a dio3 pénzes ideje alatt, miért törődne már vele akkor ha már az sem lesz?
    2hét 1 hónap kifogy a tartalom, már csak hosszú hosszú idő után lehet fejlődni és ugyan úgy leteszik, sőt sokkal jobban mint most.

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

  • Peddy789

    őstag

    válasz Jazz #47133 üzenetére

    abban igazad van hogy nem lesz ami szétcsessze a piacot 2 hét után. Ugyanis nem lesz piac, javíts ki, de én ugy tudom nem lehet majd átadni semmit másik playernek, kivéve ha egy gameben esik ki vele, akkor vmi 1óráig még átadható, vagy tévedek?

    Ebből kiindulva gyakorlatilag single player lesz a game félig, ugyanis minimális a kapcsolat a többi playerrel.

    Engem főleg az zavar, hogy kicsit értelmetlennek fogom érzeni a játékot, igen növelheted a dpst, de akkor mi lessz? semmi, pl wowban, ha pvpben fasza gyerek voltál, tudtad ölni a többi embert, mivel jobb gearben is voltál, téged nehezebben öltek meg stb, volt valami értelem, kilehetett tűnni a többi player közül, közvetlen összehasonlítani magatokat

    vagy pveben melyik guild mikor éri el az acsit, stb, jobbnek lehetett lenni másoknál, közvetlenül azonnal compare achi, látták a guild neved, még a chat is kiírta a realm first achikat

    itt D3ban mi lesz? ki ül egész nap a gép előtt és ezért első a ladderben? már ha lesz ladder eggyáltalán :S, Mégcsak vagyont se lehet majd halmozni tradeben, mint pl D2nél az fg-t, mert nem lesz trade, ez a játék egy retard konzolos végigjátszós game lesz, kb 10ed annyi storyval

    Dűhít amit a Blizard csinál, illetve nem csinál. Nem tudnak már játékot csinálni, legalábbis ez az érzésem, az online gameknek mindig is a versengés volt az alapja, ki a legjobb k/d arány, arena rating, leage stb, erre pont ebből nemlesz semmi a D3ban :S

Új hozzászólás Aktív témák