Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz rol33 #45912 üzenetére

    roli pajtas azt kell mondjam sok igazsag van abban amit irtal, es igy mostmar ertem mi az elkeseredes oka. Csavarhatnank tovabb a peldam, de legyen zarasnak annyi - hasonloan a regi BMW-hez - a mostani geared sem kell kidobnod, fogod tudni hasznalni, csak nem Torment 6-on hanem master fokozaton... de ez mar tenyleg csak szorszalhasogatas.. Ertem es igazatok van. En is napi 2-3 orat jatszom tobbnyire, es sosem volt sem eladhato sem hordhato lootom (legalabbis nem olyan ami az adott item top-top rolljahoz kepes elfogadhato lett volna..). Es nyilvan onerobol eztan se lesz..

    Es Andris peldaja is jo.. hogy volt aki tobbszaz kripta run-t ment p100-as karakterrel, mert nem xp-re hajtott, es mert elvezte hogy maxos a karaktere meg jo az MF-je, aztan kiderult hogy most bukott el 130 eloszthato paragon pontot emiatt mert elpazarolt 1000 orat xp nelkul..

    Igen, az igazsagos rendszer vhol a ketto kozott kene legyen. A gyujtott xp mennyiseg es a tiszta jatekido kevereke. Mert aki pl vegig magatalalosan farmolgatott mp1-2-t es van 2500 oraja, meg osszesen 50 paragon szintje az mehet a levesbe.. es azt gondolom hogy a paragon pontokat ES a magic findot is ez alapjan kene kombinaltan megkapni. Es akkor mindenki erdeme es teljesitmenye el lenne ismeve..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák