Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Vistaboy #44260 üzenetére

    Ne magatokhoz mérjetek, akik szeretnek csapatba vergődve több százszor végigmenni az utolsó pár helyszínen a jobb cuccokért, én egyedül szeretek lenni és maximum kétszer-háromszor végigmenni a saját tempómban. Jöhetne már a kiegészítő.

    Egyedül is többszázszor (igen szerény becslés) kell végigirtani mindent, úgyhogy kár a kiegészítőtől várni a csodát, mert még a végén csalódni fogsz. Csapatban azért érdemes most menni, mert több XP-t és MF-t kapsz, azaz gyorsabban fejlődsz és több esélyed van jó cuccokra.

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Helmoras

    őstag

    válasz Vistaboy #44260 üzenetére

    Akkor lehet nem való neked ez a játék, nincs ezzel semmi baj. A kezdeteknel volt szerintem jol eltalalva a jatek nehezsege azota csak egyre konnyitettek az egyre durvabb cuccokkal amiken jo sokat kerestek az ah segitsegevel a keszitok.

    Alap helyzetben a koncepcio az volt hogy ez csapatjatek a drop meg az ah-hoz lett beallitva, nem veletlen nem esett szinte semmi a sajat karakterre :-(

    En az elso vagy masodik honapban jatszottam le a gamet monkal, infernoig partyzva infernon meg mar soloban mert haver ahogy te is feladta, akkor meg semmi eladhato nem esett, es nem is volt aranyam megfizetni az ahban semmit. Sokat haltam sokat szivtam, de mire kiismertem az infernot mar esett egy ket turheto cucc es vegig is lehetett vinni, nekem tetszett mert volt benne kihivas.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Vistaboy #44260 üzenetére

    Vehetnéd úgy, hogy az AH az a játék világpiaca, ahol a kereskedők nem NPCk, ha nem hús-vér emberek. ;]

    Egyébként manapság szinte minden karakterre találni a YT-on olyan videót, ahol 1 millából inferno képes karit tesznek össze.

    Az tény, hogy "maga találós" játékon sokat fog dobni a loot 2.0, de ha grindelés nem tetszik, akkor a kiegben érkező pár játékmód ezen nem fog jelentősen változtatni.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz Vistaboy #44260 üzenetére

    Pedig a komolyabb nehézség infernótól kezdődik. Ha nem állítasz monster powert, vagy nem állítod magasra, akkor a hell még sehol sincs. Az az a szint, ahol esetleg már kellhet egy kevés védelem is és élettöltés is. No nem sok, de azért hasznos ha van. A sok gomb nyomogatás meg több skillt jelent. Van aminél ez szükséges, van ahol eléggé lazán lehet kezelni a hatból négyet (csak buffok néha). Esetleg ha nem cmww wizardot, vagy kutyapukkancs wd-t csinálsz, akkor kevésbé lesz intenzív a gombhasználat. :DDD
    Visszatérve a nehézségre: magatalálós monk a nulláról egy egyszeri normal-nightmare-hell végigjátszással simán eljutott. Lazán is. Hellen volt már 1-2 neccesebb rész mert védelem és élettöltsés karcsú volt, de sokat ott se haltam. Inferno is MP3-ig lazán megy. Egyszeri inferno végigjátszásom van benne. AH-t használva MP5-7 kompatibilis karakter is kijött. És csak azt használom amennyit összeszedtem menet közben, vagy épp eladtam (egy darab legend, 1-2 kisebb rare ami azért nem rossz. Pár milla jött így, 2 milla volt a talált kb)

    A titok az, hogy az ellenfelek a nehézségi szinttel együtt ERŐSÖDNEK!!! Tudom meglepő, de ez ilyen szokatlan játék. Magasabb szintre magsabb szintű felszerelés kell. Fegyvernél mindenképp. Oda kellhet 2-3 (vagy max 4-5) szintenként váltás. AH-ból párezer goldért is letudható. 45-46. szinttől kezdve, vagy épp 50-től már lehet találni egész jó szintcsökkentett item level 60-63-as itemeket is amiket tud használni lvl 46-50-es karakter is,. Azzal már az ölés laza. De mint írtam feljebb: magatalálósan se olyan "kemény" mint ahogy írod. Persze ha az 5-6 elérhető aktív és 3 passzív skillből csak a bal gombos aktívot használod hellen, akkor az már kevés lesz. Vagy csak lassúcska. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák