Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #42788 üzenetére

    Nem az a lényeg.
    Legyen akkor 25 a max és akkor 75pontból kimaxolod a trifactát és lehet nyomatni a szuper hasznos maint statra meg a vit-re.
    Itt nem az a lényeg hogy mire lehet adni és hogy mi a hasznos.
    De miért vágják el az utat a lehetőség előtt hogy én full DPS karit csinálhassak? Te meg mondjuk kísérletezgethetsz a sok akármivel mint a sima D3-ban, csak itt a splash dam-al meg a cd csökkentéssel.
    Ha beleölök 3000 órát abba hogy nekem legyen mittomén 200 elosztható pontom akkor abból ne csak 50et oszthassak már arra ami nekem konkrétan tényleg kell hanem mindet.

    De már mondtam...ettől a játék még működik, de szerintem ez így akkor sem jó.
    Neked meg igazából teljesen mindegy hogy mit tesznek és hogy meg hogy hova mert te mindenben meglátod hogy miért úgy a legeslegkirályabb az egész világon. :K

    Szerk: pont erre írtam hogy nem kell oltogatni, ez az én személyes véleményem és hogy lehetséges hogy nem veszem meg.
    Bár a vételtől nem épp ez veszi el a kedvem ugye, de ezt is leírtam fentebb :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák