Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #41632 üzenetére

    a böfinek is van CD-je. Azé'. Ha nem szalad előre valaki, akkor egy hányás, aztán csak arcra sercintések lesznek.

    (#41633) tPedro_
    Nemár! Még a végén megtanítjátok XP runolni? Most már minek? Már nincs is több karaktere. Mind 100-as. vag yha az a maradék egy még nincs ott, akkor meglesz az bal egérgombnyomogatással is mp1 runnal. MOst már minek ellőni a "titkokat"?Cska rosszul érzi magát tőle KJohn. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • MrCsiT

    addikt

    válasz killerjohn #41632 üzenetére

    Volt szerencsém pár olyan partyban részt venni, ahol valóban xp-re volt kihegyezve a történet, nem a bóklászásra.

    NO. pengééknél ez a hánytatós kripta játék úgy megy, hogy barbi pajti végigrohan kripta 1-en és 2-n, (2 ugye kicsi, rövid pálya), és szépen, level2-ről felteleportozik a falvacskába.

    Addig, a többiek, mert úgyis csak reszelnék a faluban a makkot kardot, keresnek 3 (olvasd : három ) elitpakkocskát, esetleg - szintén unaloműzőnek - elitet kivéve lecsapdossák a többit, mert miért ne ?

    Aztán, azon a bizonyos ponton, mikor barbica vagy monk - akármi, ami nem hal bele a hánytatós történetbe - elkiáltja magát, hogy "kész." akkor, szépen ráportál a többiekre, és nagyon vigyáz, hogy Ő még véletlenül se nyisson innentől town portált, helyette a publikus portálon közlekedik.

    Vélhetően azért pl. woods-ban meg is lesz a 3 elitpakk.

    A 3 pakk megölése után, kis barátaink a faluban megpihennek, majd, nv3 birtokában, barbica visszamászik kripta lvl2 -re, többiek ráportálnak, és ott
    - dobozkát kinyitják (nv4)
    -3 elitkét megkérik, adjék már droppot (nv5)

    Majd boldogan élnek, míg..upsz.. legyakják lvl2-t, és lvl1-et nv5-tel, így szépen előkészítetten.

    Ezek után, leave game -et nyomnak, szétszélednek mint találat után a BKV ellenőrök a köv. járaton, és ha van újabb kripta, akkor beugranak egymáshoz, és elölről jön a fentebb leírt történet..

    update : látom, tPedro_ is megválaszolta ezt, csak én később olvastam, minthogy válaszoltam volna.. ;)

    más.. háát, én nézegetem ezt a WD-t (ami röhej, de a főkarim lenne, a legelső volt) azonban nem éreztem rá, a skillezése pedig talán jó, viszont a wizem még mindig tisztább, szárazabb érzés.. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák