Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Sárpac #37977 üzenetére

    Á, dughatod. Ha nulláról indítod azzal azt mondod, hogy "nekem mindegy mennyiért kel el" hiszen megadhattál volna induló árat mondván, hogy "ennél kevesebbért semiképpen" ergó az ajánlatot ő adta. Én sem sírhatok a 300 millámért ami minimum ment a levesbe még akkor is ha 100-ért el tudom adni az itemet, mert a 400-as ajánlatot én írtam be mondván, hogy "nekem ennyit megér".

    Egyébként nem mondom, hogy megérdemelte, de ez kell. Azért kell, mert a nulláról indított top itemek miatt a közepes, már a 2-300 se (!!!), de a 6-800 millás itemek pláne eladhatatlanok BO-val, mert minden kis nigger azt hiszi, hogy majd ő 500-ért toppot vesz, így hiába megy fel a végére 1b fölé, mert az alatt a másfél nap alatt egy büdös kardot nem vett senki, mert mindenki a toppot bideli, ami éppen 300 millánál tart nulláról...

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • Edge

    veterán

    válasz Sárpac #37977 üzenetére

    Ezzel csak az a bajom hogy rászántam az időt tényleg és rendesen utánanéztem sehol se találtam olyan infót a neten hogy vki visszakapott volna ilyen módon lenyúlt itemet később, csak a szokásos választ lehetett kicsikarni hogy sajnálják az esetet türelmet kérnek és próbálják orvosolni a jövőben hogy ne lehessen több ilyen...

    priti: klisé amit most mondok, de utólag már könnyű okosnak lenni az a helyzet. Ez nem köztudott(common) probléma, mert akkor tudtam volna róla nyilván.
    A min bid egy opció az ahban és sok cuccot adtam már el így.
    Egyébként a szóban forgó itemet napokig nem vitték 1b-ért sem ezért tettem be min biddel hátha vki rákattan hát rákattant csak épp nem a becsületes fajtából.

    priti2: Félre érted, engem nem érdekel a hogyanja sose érdekelt. De ha vki tud egy exploit létezéséről és a közösséget nem informálja amihez tartozik csak azért hogy dörzsizze a tenyerét hogy háhá én ezt tudom a sok nub meg nem azt csak sajnálom. (és itt nem utalok senki konkrét személyre, de tényleg!)

    Thrawn: szívesen, remélem több saját ilyen irányú tapasztalatom nem lesz :D

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák