Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz quex #37416 üzenetére

    Sztem ennél egyszerűbb: konzol dio jól fogyhat és annak ellenére hogy nincs ah. Én még nem olvastam olyan véleményt szinte, hogy a konzolos szarabb lenne mint a pcs épp ellenkezőleg. A konzolos verzió akár egy nagy teszt is lehetett az ah nélküliségre, legalábbis vízválasztó mindenképpen és a sikeresség a mérce, mivel az lett megszületett a döntés. Ennyi.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • mikromanus

    veterán

    válasz quex #37416 üzenetére

    Sose volt kérdés, hogy átvihetőek-e a karakterek expansionre vagy sem. Nem kell senkinek előről kezdenie. Ez teljesen független az AH-tól.

    Esetleg a ladder lehet az ok. Nem akarnak rossz színben feltűnni. Ha lenne rmah/ah, akkor sokan (talán joggal) pénzközpontúnak tartanák a ladder/versengő régió bevezetést is. Így kb mossák kezeiket. A botokat semennyire nem fogják ezzel vissza. A trade ablak marad. A "Betyárok" meg eddig se voltak igazán adózási példaképek.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • kkf

    aktív tag

    válasz quex #37416 üzenetére

    sok igazság van abban, amit írtál, de:
    1. a ladder az csak egy "új tartalom", aki abbahagyta, az a feljavult újrajátszhatóság miatt fog visszajönni, a ladder az csak hardcore gamereknek van, az egy nagyon szűk réteg. például téged tényleg meghatna, hogy 4230-ik vagy Európában. Ha normális életed van, az első 1000-ben úgy sem lehetsz benne :D a ladder "tisztaságát" valóban garantálja az AH-k megszüntetése, de ugye a ladder az csak kieg., ezért még mindig azt gondolom, a Loot 2.0 és az AH teljesen jól megfért volna egymás mellett, és az AH ellenőrzöttebb körülmények között egy remek kiegészítő aspektusa lehetne a játéknak, ha ki tudnák belőle zárni a valós pénz beszivárgását (heti banwave a kínaiaknak :D ). eladsz 5db hasonló szintű cuccot, árából veszel egy magasabb szintűt, utána már tudsz találni mellé 4 magasabb szintűt, megint eladod az 5-öt, és veszel egy még magasabb szintűt, és így tovább. nem értem, mi ezzel a koncepcióval a probléma. :))
    2. csipkebokorvessző :C

    viszont remélem ellensúlyozzák a végtelenített paragon szintekkel nyerhető statokat azzal, hogy végtelenített nehézségi szintet is kreálnak (pl. /players X) hozzá, máskülönben a mostani nehézségi struktúra nagyon hamar be fog halni. milyen lenne már mindenki 500k unbuffed-del tolná a mostani MP10-et :U

    "Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

Új hozzászólás Aktív témák