Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz mikromanus #3669 üzenetére

    Lehet, hogy Te nem akarsz, de ők hozzád simulnak majd :DDD

    A Thunderclap rúnás FoT teleportálós képessége szerintem mindent überel. Hülyén hangzik, de néha úgy tudsz menekülni vele, hogy egy pillanatra sem kell abbahagynod/megszakítanod a támadást. És az sem rossz, amikor mondjuk egy-egy távolsági, idegesítő dögöz (legyen az szúnyog, sámán vagy ilyen tüzet/jeget/savagt/villámot dobáló csontváz-lépegető akármicsoda) simán odateleportálsz és már ütöd is. :K

    Én normálon és nightmare-en egyébként a crippling wave-re esküdtem úgy általában (bossok ellen FoT-t vagy az ezer öklös bigyót használtam ilyenkor is), mert két támadásra félkörben, harmadik teljes körben sebzel mindenkit, Mangle rúnával elég keményen, de Helltől már fontosabb volt az agilitás, mintsem, hogy egy adagnyi amúgy sem túl durva csontit mondjuk fél másodperccel hamarább kivégezzek, így állandó jelleggel átálltam a Thunderclap-Fist of Thunder párosra. Ami elsőre totál káosz jellegű (ez volt ugye normálon az első rúna, és amikor kipróbáltam, hát nem igen értettem, hogy mi történik :DDD ), de szerintem 10 perc aktív használat alatt megszokja az ember.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák