Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz mikromanus #35573 üzenetére

    Se a húzásnak, se az 5x végig játszásnak nincs értelme. Minden kasztal 4x végig tolod a sztoryt és a könyöködön jön ki. Azt gondolom 1 végig játszás (illetve 4) legyen a blizznek is elég.
    A skillek amúgy sem változatosak sajna. Vannak az uniform dolgok oszt csók.
    Előtte a kutya nem használt batot. Most senki nem használ macit. Azaz a pelbs akkor vált skillt ha valamelyiket csúnyán buffolják vagy nerfelik.

    mikromanus: pl. Mystic. Egy tárgyon 6 tulajdonság lehet. Ha viszem tuningolni akkor lesz rajta 7-8 tulajdonság? Vagy valamelyiket elveszi? Legendarykkel mi a helyzet? Lvl70-s mobokat (már ha a monstáknál 70 lesz a max) meddig fogsz ütni lvl70-s fegyókkal? Stb-stb. Nincs ez kidolgozva rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz mikromanus #35573 üzenetére

    Ha neked gáz, akkor nem fogod húzatni magad, de engedd meg azt, hogy mindenki eldönthesse ezt magának. A legtöbb online játék, amiben a karakter erőssége nem jelent valamilyen kompetitív előnyt, megengedi az effajta húzást a triviális, a már nem aktuális tartalmon keresztül, és az emberek ki is használják ezt. Nem mindenki persze, én sem szeretem húzatni magam, bár ennek általában gyakorlati akadálya is van. A társaságból mindig én vagyok a legkockább :D

    (#35574) Gyuri27: "Nincs ez kidolgozva rendesen"
    Történetesen a Mysticet elég konkrétan elmondták a bemutatón, az más, hogy a bemutató helyett mindenki a nem, vagy félhivatalos átbeszélésekra hivatkozik :)

    1) 1 db affixet kiválasztasz
    2) Azt a Mystic leveszi, és újat tesz helyette véletlenszerűen
    3) Legendarykon is működik (bát az nem volt konkrétan elmondva, hogy a csak a véletlen, vagy az alap affixeket is le lehet cserélni).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák