Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Baaraanz #32050 üzenetére

    Hát látod, vannak ilyenek.:)

    (#32049) mikromanus: Még szerencse hogy itt vagy te, aki
    - mindig figyelmesen elolvassa a reagálandó hsz.-t
    - kizárólag a témára koncentrál
    - nem csapong, minden kérdést megválaszol
    - nem hoz fel újabb 3 témát miközben 3-at nem válaszolt meg a 3-ból.
    - logikus következtetéseket von le.:)

    Olvasd el újra amit írtam, és nyugodj meg:
    "- Gondolhatod, hogy mielőtt megvettem egész pontos kiszámoltam, összevetettem a többi ah-s fegyóval."
    Messze ez volt a legjobb ezért az árért. És nem volt olcsó. Én nem kalkulátorban, hanem ingame, matekkal számoltam ki.
    És mondom még egyszer ezt is: "dual wield esetén a dps 25%-os csökkentéssel (vagy valami ilyesmivel) számítódik, tehát kevesebb a hatásfoka úgy mond.
    Minden más stat 100%-osan számít.
    Ezért látszólag nagy fegyó dps különbségek is viszonylag kevés valódi dps növekményt hoznak.
    Amiről te beszélsz fegyver, 930+dps meg 23%+ light, az szintén az 1b+ kategória.

    (#32054) mikromanus: Jesszus, mit szabadítottam el. :DDD
    Ez már valami harmadik dolog. Ez eddig nem volt. Ez új. :)

    Nem tudom hogy jó-e, biztos. Én mindig ingame számolok. Be.od a wkl-t off hand-be, rászorzol a %-al, és meg van a tényleges dps-ed.

    (#32047) killerjohn: Nem, én arra gondoltam amit konkrétan megfogalmaztam. Én mindig arra gondolok amit leírok. (legalább is legtöbbször :) )
    Tehát: az all resist, azaz karakter lapi 400-500-600 számok és a tényleges hozzá tartozó "mob sebzés x%-al csökkentett érték" közötti összefüggés, függvény, képlet érdekelne. Tehát a 400, meg amiután ráviszed a kurzort és kiírja hoyg fire res reduce 44%).

    (#32055) Sirandrish: ebből is látszik milyen k. szórakoztató a játék. ;]

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák