Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #31863 üzenetére

    Nem is egy nagy szám azaz armor. Nem tudom miért linkeled. Ez nem jobb. Akkor meg miért cseréljem le?
    Kettő: mihez kezdjek azzal hogy neked 8-ból kiesett? Linkeltem a legjobbat ami esett az újabb 100-as sorozatból. Nyilván a 2sox-osakat is megnéztem mielőtt bezúztam volna.

    Main stat-ban majdnem ugyan ott van, +20.
    All res-ben +20
    -5000 life bukó
    +200armor
    -6%meele dmg reduce.
    Ez, nem jobb mint az inna. :U

    Már hogy ne lenne all res az innán! Nekem a 60light res az = 60 all res!

    Nincs semmilyen korlát! Van egy iszonyat jó passzív, amit érdemes kihasználni. Vagy felteszel helyére valami haszontalan passzívot és hajrá, 10x-ére ugrott a karid ára.
    A one with everything rohadt hasznos skill. Még akkor is ha ahol lehet all res-ből építkezel. Akkor is lesz egy-egy kiugró single res-ed. Ez a passzív meg legyalulja a karaketerlapod resistjét a maximumhoz igazítva.

    Lásd lacunim (most nincs fent). 4 mrd egy olyan all res-el. Így meg 100m. A többi itemről nem is beszélve. -.-

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #31863 üzenetére

    Olyan lacuni amit mondtam single ressel most 1b-ért van fent. Képzeld el ezt all res árban. 10b?
    Cseréld le képzeletben az itemeket úgy, hogy single res helyett all res minden, de ugyan ilyen statokkal. Mennyi lesz az ára? 50b?

    Nézegetted a monk passzívjait? A legfontosabb benne van, a combination strike. Ezen kívül mi olyan borzasztóan fontos van még amit feltétlenül bekéne tenni szerinted a one with everything helyére abból a "rengeteg sok és haszonos iszonyat jó" választékból, ami ráadásul még jobb is mint ez? Semmi.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák