Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz Gyuri27 #19194 üzenetére

    Ha mástól is elfogadsz tanácsot, inna öv elég olcsón megúszható és szerintem nagyon jó kis item, amulettből craftolj párat ennél könnyen lehet jobb, kesztyű és vállas szintén esetleg a csukóvédőt is, illetve jó a sok aspd de pár helyen érdemesebb lenne chc-ra cserélni a cuccokon (amu és a ring), a sweeping wind pedig nagyon kényelmes ha megvan a 4 darab az inna setből igy az se rosszha egy inna armort beujitasz esetleg bár abból is elég durvákat lehet már craftolni. offhandbe pedig amig nincs 120k+ dps mehet akár 7-800 loh is olcsóbban megyvagy és kapsz már socket chd loh 900 dps körülit elég jó áron, ha van töb pénzt nyilván ugyan ez csak LS-el.

    Igy hirtelen ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #19194 üzenetére

    35-40k élet fejesben life% kavics nélkül, 4700+ armor, 600+ all res, min 40%chc, min 300%chd és min 2.0 attack speed megszerzése lebegjen a szemed előtt.
    Elvileg a kraftolással szép dolgok hozhatóak; vállas, alkarvédő, armor és amulett.
    Amulettbe 7-8%chc, 90%+chd, socketest vegyél.Ez olcsó, pár millió.
    Armor mehet inna is ha van olcsóban cold resel akár, de rareben is elég jó áron be lehet szerezni cold resest, 3 socket és sok életest.
    Furyból dexes kellene, 1100dps körülit lehet kapni 10 milla környékén, vagy ami neked van 200+ dexesben is olcsó lehet.
    A rare fegyver az egyelőre szerintem ok, későbbiekben mehet a helyére egy olcsó 750+dps mace, socket, ls, chd offhand.
    Rare gyűrű helyett keress olyant, amiben van sok dex, élet, chc, as.Vannak fent komoly darabok pár millióért is.
    Csizma csere több dexes (170+) példányra.
    Inna öv vétele, amiben van élet.
    Röviden ennyi az olcsó gear útmutatásról.D3ban még beszélhetünk.Szerintem viszonylag kevés pénzből kihozható már 90-100k unbuffed dps, amivel gyors iramban tudsz mpl2-3on játszani.
    Esténként jöhetsz velem is, majd szólok ha megyek.
    Pénzt is tudok kölcsön adni, azt majd visszaadod.D3 nálam nemsokára pihenni fog, új projektbe kezdünk haverral...Guild Wars 2 :B

Új hozzászólás Aktív témák