Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #15887 üzenetére

    PIcit tán módosul majd az xp run. Ha normálisan eltalálják az MP szintenkénti XP növekedést, akkor lehet megéri magasabb nehézségre menni runolni. Ott meg nehezebb halomra ölni az ellent, így esetleg kisebb lesz a szörnysűrűségből fakadó egyhanguság a választható terepek közt. Ha meg emelik a sűrűséget act 1-2-n, akkor még kevesebb lesz a különbség. Mondjuk sok jót nem nézek ki így se ebből a patchből és a Blizardból. Megint baltával igazgatják a balance-ot. :DDD

    Adjanak egy Ladder realm-ot, aztán menjenek inkább síelni amíg kihisztizi magát a sok "Blood Steve"! :Y

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Sirandrish #15887 üzenetére

    Azt is. Meg bf is. Meg ami eszembe jut. Pl md-tw.
    Tudom, hogy diablon belül nincs más opció. Ezért hanyagolom. Meg azzal se értek egyet, hogy mp1-2-n mert csak ott esik értelmes cucc.

    ProEvoFan: kicsit eső után köpönyeg ez. Aki akart és bírt már para 100-n van. Aki meg még nincs az ott is az ideális utat fogja keresni. Szóval annyit fog változni a dolog, hogy nem egy 10 perces run lesz és leave. Hanem minden act-n lesz egy. Ami szintén halál.
    Beszélnek itt a tartalomról. De mint látjuk ez a patch is ideig-óráig lesz érdekes. Utána ugyanaz marad.

    Nézzük mit nem tettek rendbe.
    -Még mindig a chc-chd dominál. Tehát egysíkú.
    -Az itemek többsége is uniformizált unalmas. Mondj egy kasztot megmondom mi van rajta. Hiszen mindegyiken az van. A ville, lacuni, stongarm, meg the witch meg mindenkin rajta van. Ez full sírós.
    -A legendaryk 98% használhatatlan vacak. Ez is tré.
    -Azt se értem, hogy ha új karaktert inditok miért nem lehet infernóra menni. Hiszen a storyt már végig toltam.
    -A kraft megint érdekes lesz, de nem használható. Sokkal olcsóbbnak kellene lennie. Bár amíg nem lehet beállítani, hogy miből szeretnék statot nem fogja megérni a dolog.Csak annak aki megtalálja a bugot.
    -Azt se értem, hogy a rare cuccokat miért nem lehet upgradelni a kovácsnál.

    Szóval ez a patch is csak lufi. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam.

    Aki az okosságaimat meg akarja írni angolul a kinti fórumon az tegye meg. Hátha valami okos elolvassa kint.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák