Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Ren Hoek #46112 üzenetére

    Megtört a jég egy 283 dps-es 52-es legendary bow-al.. Elhatároztam addig farmolok amíg ki nem jön egy legend :D... Kár volt fentmaradni. :DDD

    Egy teljes farm nap után kb ezt szűrtem le a patchből:

    Szép és jó ez a patch, bár hogy mire azt nem igazán tudom. Adtam neki egy napot, de valahogy nem szögezett ide a gép elé, és nem adta vissza a játékkedvemet a kék csík növelgetése. Igazából most is 300 MF-el farmolok, és ezért csesszek el egy rakat időt és gyűjtsek össze 10 milliárd XP-t, hogy ugyanúgy farmolhassak 300 MF-el God mode-ban? :U Csak én nem értem?

    Kissé céltalan szerencsejátéknak érzem az egészet, kb mint az online póker. Csak az valahogy mégis izgalmasabb, és ott számít a skill is valamennyit. :K Mert hogy ez már régen nem a szórakozásból hentelésről szól így a végén, az fix. Ez a paragon patch döbbentett rá, hogy inkább Item manager & online gambling ez a játék. Persze biztos teli vigyorral távoznék ha kijött volna a 250 eurós tárgy a 2 hó alatt, de akkor is ugyan ezt gondolnám.

    Na mindegy, biztosan egyedül vagyok így a véleményemmel. Kövezzetek, trollozzatok le érte nyugodtan... Inkább pihentetem most újra a "gambling" részét, és néha visszanézek AH item manegerkedni. Fájó dolog, hogy ez a része maradt meg bennem "pozitívan", nem pedig a játékmenet, a történet, vagy akár a hangulat, amire örökké emlékeznem kéne.

    Mindenkinek jó farmolást, lapjárást és szórakozást kívánok :))

Aktív témák