Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz Ren Hoek #37773 üzenetére

    Ha neked ez nem szórakozás, hanem "kényszer" akkor ne csináld. Menjél csajozni vagy vmi. ;)

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Ren Hoek #37773 üzenetére

    Első héten elkezdtem tolni amikor kijön, meló és biciklizés (, mint hobbi) mellett eléggé nyugdíjas tempóban. A hétvégén érte el az első karakterem az infernot (mellette csak egy normalt végigtolt wizard van). Első pillanatától az utolsóig jól szórakoztam a játékkal, nem éreztem úgy sose, hogy na most kényszerből kell tolnom. Egyelőre elvagyok infernon, már pár goldért kapni infernora elég cuccot (~500k-ból vettem a monkomnak annyi cuccot, hogy act1 szinte halál nélkül lement egy nap alatt, most act2-ben járok, itt azért már oda kell figyelni, de tudok haladni). Aztán lehet majd ráunok infernora, akkor megvonom a vállam és otthagyom :) Aztán lehet X hónap múlva meglesek majd egy DH-t...
    Igazából kikapcsol az, hogy mész aztán ölöd a mobokat ezerrel :) Némi izgalom, hogy ami esik cucc az valami használható-e (lehet "bontogatni" a rare-eket), közben szól valami zene (néha a játék zenéje, eleinte azzal toltam végig, most amikor már ismerek mindent inkább valami playlist), aztán ennyi :)

    Ahogy D1Rect is írja, ha egy pillanatig is úgy érzed, hogy "farmolnod/szintezned kell" és ez nem jelent örömet, akkor hagyd a francba az egészet, csak játékból van ezer másik amivel lehet tolni, egyéb elfoglaltságról nem is beszélve :) Azt ne várd, hogy ezzel különösebb pénzt fogsz csinálni (vagy ha igen, akkor alacsonyabbra fog kijönni az órabéred, mint ha elmennél dolgozni)

    "Sokkal többet vártam ennyi pénzért, ez fix...D3-as cimbim is így van pont sajnos"
    Számold ki, hogy mennyi órád van benne, és nézd meg már (single player, mert ha jól értem így tolod) játékokban mennyi játékóra van.

    Szerk:
    "Igazából azért vettem meg, mert nagyon régóta vártam már a D2 folytatást, gyerekkorom kedves emléke volt"
    Sokan beleestek ebbe a hibába. Csak azóta te is idősebb lettél, illetve a játékok is sokat fejlődtek. A d3 is sokat fejlődött a 2-höz képest, de a műfajhoz hű maradt. Az pedig mindig is az agyatlan és öncélú farmolásról szólt :)

    [ Szerkesztve ]

  • sith7

    nagyúr

    válasz Ren Hoek #37773 üzenetére

    128 órám van a játékban, és most kezdtem felépíteni a 2. karaktert, és nem unom ... pénzem sose volt sok, mégis tetszik a játék ... de ha neked nem, akkor ezt nem neked találták ki :R

Aktív témák