Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ptech #17044 üzenetére

    ja, ez a fura nekem is, mert d2-ben volt, hogy 29en felkaptam a vipermagi páncélt és aztán tal rasha-ig le sem vettem :) ...itt meg 1-2 szint és simán eshet olyan cucc, ami mellett kuka az előző (aminek örült az ember fél órája, mint majom a farkának)

    #17042: még jó, hogy printscreeneltem :D jót röhögtem a beszólásokon

    #17047: írták még fejlesztés alatt, hogy meg akarják szüntetni a "runolgatást", ami volt d2-nél... itt lényegében mindenhol megéri majd ölni, mert bármilyen unique monsterből eshet jó cucc... ez szerintem pozitív, mert oda mehet az ember, ahova akar... d2-ben a területek 95%-án csak átfutottam kötelező jelleggel, utána pár "kedvenc" területemen öltem bossokat és slussz... itt meg választhatok :) ...király

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Ptech #17044 üzenetére

    Tolom én ezekre ész nélkül, mégsem jön össze. :( Talán a vit-ről kéne kicsi lejebb adnom, de sokszor még ez a 4k hp is kevés, és akkor mi lesz itt nehezebb szinten...Amúgy csak fegyvert veszek AH-ból, azokat valahogy nem találok sosem, ész nélkül esnek a varázslós cumók... :(((

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák